Skład AVEZ prawie pełny. MOLSI czwartym zawodnikiem
CS:GO
Newsy
POLSKI ESPORT

Skład AVEZ prawie pełny. MOLSI czwartym zawodnikiem

06.09.2019, 14:27:00

Szukali, szukali i w końcu znaleźli – AVEZ Esport zakontraktowało czwartego zawodnika, którym został Michał „MOLSI” Łącki. Oznacza to, że skład zespołu jest już niemal pełny i do uzupełnienia pozostało tylko jedno miejsce. Ostatniego gracza mamy poznać przed końcem września.

Problemy AVEZ ze składem CS:GO zaczęły się pod koniec maja, kiedy zakończono współpracę z Krzysztofem „starkiem” Lewandrowskim. Później z zespołu odszedł też Wiktor „mynio” Kruk, przez co cały czas testowano różnych zawodników. Przez ekipę Patryka „ponczka” Witesa przewijali się zarówno polscy, jak i zagraniczni gracze. Wśród nich był między innymi MOLSI, który rozegrał już kilka spotkań w barwach AVEZ.

Pomagał swoim kompanom w kwalifikacjach do MSI MGA 2019 i V4 Future Sports Festival. I choć nie awansowali do wspomnianych turniejów, to MOLSI przeszedł te testy pozytywnie. Wczoraj podpisał kontrakt, więc teraz czeka go przeprowadzka do Warszawy, gdzie będzie trenował razem z drużyną.

Dla przypomnienia – Łącki pozostawał bez organizacji od czerwca, kiedy to rozstał się z Wisłą Płock. Najbardziej znany jest jednak z występów w Actina PACT, w którym osiągnął najwięcej. Najważniejsze sukcesy trafiały na jego konto w zeszłym roku, kiedy to najpierw stanął na najniższym stopniu podium ESL Mistrzostw Polski, a w kolejnym sezonie dotarł do wielkiego finału.

Sam przyznał, że teraz jednym z głównych celów będzie awans do następnej edycji ESL MP, a także na jakiś zagraniczny turniej. AVEZ kolejne sukcesy na pewno się przydadzą, ale do tego potrzebny jest stabilny skład. Wciąż otwarte są testy na piątego zawodnika, więc na razie nie wiemy kto uzupełni zespół. Pewnym jest, że finalnego gracza poznać mamy do końca września, więc nie zostało już zbyt wiele czasu.

Na ten moment polską organizację reprezentują:

  • Patryk „ponczek” Wites
  • Michał „crank” Krystyniak
  • Rafał „sany” Pietrzak
  • Michał „MOLSI” Łącki

Przypomnijmy, że mimo braków w składzie AVEZ w niektórych rozgrywkach radziło sobie całkiem nieźle. Wygrało grupę profesjonalną w Polskiej Lidze Esportowej i było bliskie zakwalifikowania się na finały MSI MGA w Nowym Jorku. Ostatecznie jednak przegrało w wielkim finale z ex-Epsilon i zajęło drugie miejsce.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze