piratesports szykuje abordaż. W składzie m.in. Riczi Maszynka i splawik

11.01.2021, 20:21:30

Zakończyły się testy w szczecińskiej organizacji piratesports. Trykoty z żółtą czachą przywdziewają od dziś m.in. Kacper “Riczi Maszynka” Benc oraz Łukasz “splawik” Jahns.

Ze składu wyłonionego za sprawą projektu ARRMY w piratesports ostał się zaledwie jeden reprezentant. Mowa o snajperze formacji – Łukaszu “MWLKY” Pachuckim. Reszta kadry reprezentująca klub m.in. w Polskiej Lidze Esportowej, a więc Kacper “Killkapi” Wierzewski, Daniel “Lipton” Paul, Szymon “sk1tt” Rogoziński oraz Dominik “Warp” Murawa, musiała opuścić szeregi sekcji.

Bardzo dziękuję chłopakom za ten wspólnie spędzony czas. Wszyscy są bardzo utalentowanymi graczami i wierzę, że odnajdą swój nowy dom. Powodzenia i do zobaczenia na serwerze! poinformował trener piratesports, Bartłomiej “BGG” Gawlas.

Obok Pachuckiego staną ostatecznie Kacper “Riczi Maszynka” Benc znany m.in. z AVEZ Esport, a także Łukasz “splawik” Jahns, który rozwijał się choćby w PRIDE, Pompa Teamie, a ostatnie Dr Pepper Academy. 

Grono to uzupełni Maciej “mYR” Żuk – gość związany z ARRMY, który razem z Jarosławem “pashąBicepsem” Jarząbkowskim uczestniczył zresztą w dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Ostatnim ogniwem zespołu jest Kamil “suonko” Węgrzynkiewicz również stawiający pierwsze poważne kroki w akademii piratesports.

Skład piratesports:

  • Łukasz “MWLKY” Pachucki
  • Maciej “mYR” Żuk
  • Kamil “suonko” Węgrzynkiewicz
  • Kacper “Riczi Maszynka” Benc 
  • Łukasz “splawik” Jahns

Dzięki ARRMY mamy spektrum wiedzy o szerokiej kadrze graczy CS:GO. To pozwala nam sprawnie rotować zawodnikami, bo znamy ich bardzo dobrze. Wcześniej skupiliśmy się na wyborze najmocniejszych graczy z ARRMY – komentuje projektowanie formacji Kuba “KubiK” Kubiak, koordynator projektu. 

Brak zaufania w drużynie doprowadzał do małych konfliktów. Teraz budowaliśmy skład, by między zawodnikami nie pojawiały się żadne problemy i niesnaski. Stawiamy na to, by integracja pomimo obecnych czasów, była jednym z najważniejszych aspektów budowania kolektywu. Zadanie jakie mieliśmy obecnie to złożyć team nie tylko z najlepszych graczy, ale dobrać ich bardzo mocno charakterologicznie. Wierzymy, że to skład z potencjałem – dodaje.

Priorytetem piratesports są aktualnie rozgrywki ESEA Main, a także przygotowania do walki o miejsce w najważniejszych ligach na polskiej scenie.

Fot. KowalskyPhotos / Złocieniec Game Festival
Tagi:
piratesports Riczi Maszynka splawik
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze