siuhy przeszedł testy w Wiśle All in! Games Kraków

08.01.2021, 15:30:43

Jak udało się ustalić redakcji eweszlo.pl, Wisła All in! Games Kraków rozpoczęła testy, które mają wyłonić potencjalnego następcę Wiktora „mynia” Kruka. 25-letni zawodnik został wczoraj przesunięty na ławkę rezerwowych, co jest pokłosiem wypożyczenia go na testy do niewymienionej z nazwy organizacji. Według naszych informacji treningi z „Białą Gwiazdą” odbywał w ostatnich dniach reprezentant Izako Boars – Kamil „siuhy” Szkaradek. Wszystko wskazuje jednak na to, że utalentowany riffler pozostanie w szeregach IB. 

Wczorajsze popołudnie stanęło pod znakiem oficjalnych doniesień z obozu Wisły All in! Games Kraków. Jedna z topowych polskich organizacji poinformowała za pomocą swoich mediów społecznościowych o przesunięciu na ławkę jednego z filarów formacji – Wiktora „mynia” Kruka. Zawodnik, który pozostaje związany z zespołem od października 2019 roku, rozpoczął okres próbny w innej drużynie, której nazwa nie została podana.

O ile testy Kruka w nowym zespole potrwają do czternastego stycznia, o tyle Wiślacy, którzy wrócili już do treningów, nie zamierzają próżnować. Na wypadek transakcji z udziałem mynia przygotowywany jest już wariant zastępczy, a pierwszym testowanym przez organizację zawodnikiem był Kamil „siuhy” Szkaradek, który pozostaje pod ważnym kontraktem z Izako Boars.

Według informacji naszej redakcji transfer z udziałem siuhego nie powinien jednak dojść do skutku. Sam zainteresowany początkowo był ponoć gotów rozważyć opcje przenosin do formacji dowodzonej przez Grzegorza „SZPERA” Dziamałka, jednak argumentem, który miał go przekonać do pozostania, jest angaż Daniela „STOMPA” Płomińskiego. Kilka godzin temu informowaliśmy o tym, że były snajper HONORIS rozpoczął negocjację z organizacją Piotra „Izaka” Skowyrskiego.

Źródła redakcji potwierdziły, że na ten moment siuhy był jedynym zawodnikiem testowanym przez Wisłę All in! Games Kraków. W przypadku ewentualnego odejścia mynia i nieudanych negocjacji z Izako Boars, wśród testowanych mogą się znaleźć kolejni gracze.

Fot. Izako Boars

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze