Silv4n i zajebiście silna psychika – ESPORTÓWKA

26.04.2021, 00:20:59

Od zarania dziejów wybitne jednostki wykazują się niesamowitą siłą. Niekoniecznie fizyczną, a często psychiczną. Dziś do grona kultowych strongmanów sfery mentalnej dołączył Mikołaj „Silv4n” Sinacki. Król. Król skakania. W pełnym tego określenia znaczeniu. 

I WAS HERE

Ponad 27 godzin z rzędu komentator Polsat Games spędził na przechodzeniu Jump Kinga. Wyzwanie było banalnie proste – albo Jump King zostanie przez Silv4na zoneshotowany, albo pali gumę z Polsatu. Na szczęście udało się przebrnąć przez siedem kręgów skocznego piekła, a imię Sinackiego zostało na wieki wieków wyryte na tablicy legend. – Zwątpiłem po szesnastej godzinie – napisał jeden z użytkowników czatu w soczystym donejcie po zakończeniu wspinaczki.

Nerwy pod kontrolą 

O ile Silv4n utrzymał nerwy na wodzy i dotrwał do końca challengu, o tyle taki dajmy na to Rekkles nie dotrwał do końca play-offów i nie pojedzie na MSI. Pozostało zapylanie kwiatków.

Policjant Nemesis

Każdy czasem przyknurzy. Trzymaj się tam LS, J60.

Pojedynek weteranów na gigancie

Filmy Snaxa to zawsze content sam w sobie, więc po prostu podrzucamy, żebyście zobaczyli, jak Januszek opędzlował SZPERA.

Z cyklu mocarne odkopy część 1: 

Część 2. Dzięki za retweet Tabasko.

Swoją drogą…

Pojawiły się plotki mówiące o tym, że EXCEL ma testować Nukeducka. Mamy nadzieję, że to jakiś trolling, chyba że planują zająć 11. miejsce w letnim splicie.

Fot. Polsat Games

Tagi:
ESPORTÓWKA LS Nemesis Rekkles Silv4n Snax SZPERO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze