Sidney i DGL oficjalnie poza x-kom AGO

Sidney i DGL oficjalnie poza x-kom AGO

09.01.2021, 14:39:23

Kolejne doniesienia transferowe dochodzą do nas prosto z obozu x-kom AGO. Warszawska organizacja poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych o zakończeniu współpracy z Patrykiem „Sidneyem” Korabem oraz Brajanem „DGL” Lemechą. 

Roszady kadrowe w szeregach x-kom AGO nabierają rozpędu. Zaledwie kilka dni temu jedna z topowych polskich organizacji pożegnała się z ikoną swojej dywizji CS:GO – Dominikiem „GruBym” Świderskim, a dziś status wolnych agentów uzyskał kolejny duet, który w 2020 roku występował z jastrzębiem na piersi.

O ile w przypadku nowego pracodawcy GruBego wszystko staje się coraz bardziej klarowane, o tyle Patryk „Sidney” Korab oraz Brajan „DGL” Lemecha dopiero dziś rozpoczęli oficjalne poszukiwania domu na 2021 rok. Łakomym kąskiem powinien być zwłaszcza 22-letni prowadzący, który w przeszłości pokazywał się już z bardzo solidnej strony.

Sidney zasilił szeregi x-kom AGO jesienią 2019 roku, kiedy po wyjątkowo długich testach przejął prowadzenie w zespole Damiana „Furlana” Kisłowskiego. W kwietniu 2020 roku Korab wspólnie z Erykiem „lemanem” Kocębą został jednak przesunięty na ławkę rezerwowych, a dowodzenie zostało oddane w ręce sprowadzonego z Illuminar Gaming Oskara „oskarisha” Stenborowskiego. W kolejnych miesiącach Sidney przewodził projektowi AGO NEST.

DGL w pierwszym zespole x-kom AGO zadebiutował z kolei we wrześniu ubiegłego roku, gdy organizacja zdecydowała się wypróbować go w miejscu Miłosza „mhLa” Knasiaka. Utalentowany snajper nie spełnił jednak oczekiwań i dla wszystkich stało się jasne, że przed nowym sezon popularne „Jastrzębie” rozejrzą się za nowym strzelcem wyborowym.

Wraz z powyższymi zmianami aktualny skład x-kom AGO prezentuje się w następujący sposób: 

  • Maciej „F1KU” Miklas
  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Eryk „leman” Kocęba
  • Miłosz „mhL” Knasiak (ławka rezerwowych)
  • Mikołaj „minirox” Michałków (trener)

Fot. x-kom AGO

Tagi:
DGL mhL Sidney x-kom AGO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze