Selfmade zmienia Fnatic na Team Vitality!

Selfmade zmienia Fnatic na Team Vitality!

26.05.2021, 21:48:09

Oskar “Selfmade” Boderek oficjalnie zmienił barwy Fnatic na Team Vitality. Polak opuścił Pomarańczowych z uwagi na to, że letni sezon spędzić miał na ławce rezerwowych.

O odejściu Selfmade’a z Fnatic plotkowano od długiego czasu. Społeczność, jak i sam zainteresowani, oczekiwali jednak na oficjalne potwierdzenie zmian kadrowych. Dziś włodarze Pomarańczowych potwierdzili, że biało-czerwony dżungler nie będzie dłużej reprezentował ich barw.

Choć organizacja zaproponowała Boderkowi przedłużenie kontraktu, ten musiałby pójść na ustępstwa. Umowa zmusiłaby go bowiem do spędzenia letniego sezonu na ławce rezerwowych. A to bezsprzecznie nie wpisuje się w ambicje jednego z najlepszych leśników w Europie.

W następstwie decyzji sztabu trenerskiego, aby na pozycji dżunglera podążać w nowym kierunku, zaproponowaliśmy, że Selfmade nadchodzący split rozpocznie na ławce rezerwowych. Ten był jednak zdeterminowany, aby pozostać częścią głównego składu, więc pozwoliliśmy mu zbadać jego opcje. Ostatnie kilka miesięcy jego kontraktu spędzi więc w innej drużynie piszą w oficjalnym komunikacie przedstawiciele Fnatic.

Silna osobowość Selfmade’a i dominujący styl gry zapewniły mu miejsce w sercu wszystkich fanów LoL-owej sekcji Fnatic i zawsze będzie ważną częścią naszej historii – dodają.

Niedługo czekać musieliśmy na potwierdzenie doniesień, że nowym zespołem Polaka będzie Team Vitality. Do Pszczółek dołączył wraz z Adamem „LIDEREM” Ilyasovem i Enzo „SLT” Gonzalezem, którzy zeszły sezon spędzili w niemieckim Prime League – kolejno w mousesports oraz BIG.

Skład Teamu Vitality:

  • Adam „LIDER” Ilyasov
  • Enzo „SLT” Gonzalez
  • Oskar “Selfmade” Boderek
  • Juš „Crownshot” Marušič
  • Labros „Labrov” Papoutsakis

kubYD: Muszę pokazać, że nie jestem wypalonym dziadkiem i wciąż potrafię

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami rolę Selfmade’a we Fnatic przejął Gabriël „Bwipo” Rau ustępując na górnej alei miejsca Adamowi „Adamowi” Maanane.

Fot. Fnatic

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze