Są pierwsze nominacje do Esport Awards. xQc, ocelote czy shroud z szansą na nagrodę

29.05.2021, 11:53:00

Poznaliśmy nominowanych w pięciu kategoriach do corocznych nagród Esport Awards. O zwycięzcach zdecydujemy… my sami. To społeczność wybierze bowiem swoich ulubieńców w kategoriach “Osobowość”, “Twórca treści”, “Gra mobilna”, “Streamer” i “Organizacja”. Polskich akcentów na razie brakuje, jednak wśród nominowanych znajdziemy wielu ulubieńców polskiej publiki.

Najlepsze organizacja?

W tym przypadku nagroda będzie typowym konkursem popularności. Zresztą podobnie będzie też w większości przypadków, a rzadko zadecydują realne osiągnięcia z ubiegłego roku. Czy nam to przeszkadza? W żadnym wypadku. Już teraz zastanawiamy się, czy swój głos oddamy na G2 Esports, Fnatic, Team Liquid a może jeszcze kogoś innego?

Esport osobowościami stoi

Na kogo więc zdecydujecie się oddać swój głos? Wybór pomiędzy Carlosem “ocelotem” Rodriguezem, Luką “Perkzem” Perkovicem i Eefje “sjokz” Depoortere nie należy do najprostszych, a to nawet nie połowa z murowanych kandydatów do odbioru nagrody. Brazylijska publika stanie bowiem murem za Gabrielem “FalleNem” Toledo, a szeroka społeczność 100 Thieves wesprze z całych sił swojego CEO – Matthew “Nadeshota” Haaga.

Zagłosuj na “swojego” streamera

Ponoć człowieka można poznać po tym, na transmisjach którego streamera spędza najwięcej godzin. Do jakiej grupy więc należycie? Na liście startowej po nagrodę Esport Awards ustawili się chociażby shroud, xQc, Valkyrae, summit1g czy Ludwig. Absolutna czołówka Twitcha zapewni emocje aż do samego ogłoszenia zwycięzcy.

Swoje głosy we wspomnianych kategoriach możecie oddawać na oficjalnej stronie Esport Awards za 2020 rok w tym miejscu.

Fot. twitter.com/xQc

Tagi:
ocelote Thorin xQc
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze