s1mple najdroższym graczem świata? 4,6 mln dolarów szacunkowej wartości – ESPORTÓWKA

s1mple najdroższym graczem świata? 4,6 mln dolarów szacunkowej wartości – ESPORTÓWKA

21.07.2021, 09:01:39

pashaBiceps podjarany nową rolą na esportowej scenie. Dzieciaki podjarane pashąBicepsem i Snaxem. MSL, ALEX i gla1ve „przymierzają” trykoty Fnatic. EliGE apeluje do Valve o zmiany w ekonomii. Thorin jak zwykle nie gryzie się w język. Niemiecka scena odkrywa nowy talent, który być może niebawem zabłyśnie. A s1mple znów trafia na pierwsze miejsce w rankingu. Wszystko to w dzisiejszej ESPORTÓWCE.

pashaBiceps po obozowe MVP

Jestem tak nakręcony na te campy jak na hedy w 2014 – skomentował pashaBiceps po tym, gdy Łukasz Pożyczkowski słusznie zauważył potencjał obozów wakacyjnych Jarząbkowskiego. Cholera, pomyślcie tylko, gdzie może doprowadzić polską scenę Pasha Gaming Camp, jeśli korelacja z 2014 rokiem faktycznie nie jest przypadkiem.

Siła w młodości. A młodzież nakręca kolejne boomy popularności. 

Snax na obozie pashy

A zresztą – jeśli na jednym obozie dzieciaki mogą poznać zarówno pashęBicepsa, jak i Snaxa – z tej mąki musi wyjść chleb. 

I faktycznie, trudno małolatom nie zazdrościć.

Fnatic|gla1ve?

Odsunięcie JW i goldena na rezerwę Fnatic zbiegło się z masą plotek transferowych w obozach innych zespołów. Pomarańczowo-czarni otwarcie zapowiedzieli ponadto próbę stworzenia międzynarodowego składu i dali do zrozumienia, że to nie koniec pożegnań ze Szwedami. Cóż – gla1ve w legendarnej organizacji z Wielkiej Brytanii? To byłoby szalone!

Zmiana w mecie i krótsze gry?

Mam nadzieję, że Valve pomyśli o dobrych zmianach ekonomicznych w grze podczas przerwy wakacyjnej. Tak, żeby strona terrorystów nie była taka szalona, a mecze stały się krótsze – napisał na Twitterze Jonathan „EliGE” Jablonowski, składając ręce do modlitwy. Faktycznie, trwające wakacje mogą być najlepszym momentem do wprowadzenia poważnych zmian w mecie.

Tylko czy Valve również nie udało się na przerwę w myśleniu o CS-ie od przerwy w myśleniu o CS-ie?

Ratujcie się sami

A propos zmian w CS:GO i swego rodzaju ratowania sceny – Thorin już tak ochoczo o tym mówić nie będzie.

Osobiście zrezygnowałem z sześciocyfrowych pensji w dolarach z kilku różnych organizacji w ciągu ostatniego 1,5 roku, aby zrobić wszystko, co w mojej mocy, żeby uratować scenę CS:GO. Praktycznie wszystkie te grupy srały na mnie za to lub nie okazały wdzięczności lub uznania. Ratujcie się teraz sami. Od teraz jestem tu tylko po to, by pomagać sobie i swoim przyjaciołom. Nie życzę wam dobrze, bo na to nie zasługujecie – napisał w swoim stylu esportowy historyk.

Na niemieckiej scenie lśni nowy diament

Nico “Aqua” Kembitzky – znacie tego gościa? Jeśli nie, wkrótce prawdopodobnie nie będzie wam obcy. Chłopak ma zaledwie 18 lat, a na koncie brak poważnych sukcesów i rozbudowanego CV drużynowego. Nie przeszkadza mu to jednak w tworzenie wokół siebie atmosfery wyjątkowości.

Niemiec reprezentuje dziś szkółkę BIG, rozstawiając po kontach rywali w WePlay Academy League. Bilans 39-18 w meczu przeciwko Astralis Talents, a w tym ACE i kilka innych ratujących drużynę akcji rzucił na Aquę światło zainteresowania europejskiej publiki. W środowy poranek wszyscy już wiedzą, że na niemieckiej scenie rodzi się kolejny kozak. Diament, którego trzeba tylko nieco oszlifować.

Najdroższy zawodnik CS:GO na świecie?

Albo kilku najdroższych. I jakoś nie dziwi nas s1mple na pierwszym miejscu, choć – co należy zaznaczyć – to wyłącznie analiza WePlay Esports, a nie faktyczny stan rzeczy.

fot. EPICENTER

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze