s1mple na ukraińskich billboardach – ESPORTÓWKA

12.05.2021, 08:44:34

W Polsce zachwycaliśmy się zdobieniami budynków z postacią Wiktora “TaZa” Wojtasa na czele. Paryskie hologramy czciły przedłużenie kontraktu ZywOo z Vitality. Do tej wesołej paczki dołącza właśnie s1mle, którego możemy spotkać przechadzając się po Kijowie. Zapraszamy na kolejną ESPORTÓWKĘ!

Pan Zbigniew wkracza do skaczącego biznesu

Bartosz “xntentacion” Rudecki nie jest urodzonym graczem Jump Kinga – to fakt niepodważalny. Nie można mu jednak ambicji i starań w dążeniu do celu. W tym chce mu pomóc także jego serdeczny przyjaciel – Zbigniew Pakleza. Arcymistrza przechodzącego tę grę jeszcze nie widzieliśmy.

Przegapiliście zapisy do Pasha Gaming Camp?

Nic straconego! Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski zapowiedział bowiem kolejną edycję całego wydarzenia. Tym razem nie możecie stracić swojej szansy na obóz z Jarkiem.

Starzy kontra młodzi

Nietypowy pojedynek emerytów z dzieciakami. Już dziś młode Ninje podejmą tę starą edycję. Co prawda wielu członków klasycznej załogi NIP już się wykruszyło, jednak wciąż będzie to symboliczne starcie.

s1mple na billboardzie w twoim mieście

Choć na razie zaledwie w Kijowie. I to przed wejście do kafejki internetowej należącej do NAVI. Wiedzieliście, że NAVI ma własną kafejkę? My też nie. Ale po spojrzeniu w oczy takiego gościa jak s1mple, nie ośmielilibyśmy się nie zajść.

SHEEEEESH

SHEEEEEEEEEESH

Tagi:
NiP Pasha Gaming Camp pashaBiceps ropz s1mple Zbigniew Pakleza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze