Ruszają play-offy EMP. Dziś dwie drużyny pożegnają się z rozgrywkami

Ruszają play-offy EMP. Dziś dwie drużyny pożegnają się z rozgrywkami

29.10.2021, 10:55:43

Już dziś rozpocznie się faza pucharowa ESL Mistrzostw Polski. Na serwerach co prawda nie zobaczymy drużyn z czołowej czwórki rundy zasadniczej. Mimo to o promocję do kolejnych rund powalczą drużyny aspirujące do najwyższych celów. Kto przedłuży swój byt, a kto pożegna się z turniejem?

PACT w poszukiwaniu formy

Polskie drużyny po kolejnej szufli w większości nie miało na co narzekać. Wyniki były podobne lub bardzo zbliżone, a czasami nawet lepsze. W większości przypadków, ponieważ tego samego nie można powiedzieć o MAD DOG’S PACT. Podopieczni Vincenta “VinSa” Jozefiaka zniknęli z krajowej czołówki i trudno im do niej powrócić.

Runda zasadnicza EMP była tylko potwierdzeniem tej brutalnej tezy, jednak wciąż nie jest za późno, aby tę właściwą drogę znaleźć. Do tego PACT będzie jednak potrzebować bezbłędnych występów, począwszy od dzisiaj. Przeciwnik? M1 EDEN. W teorii faworyt jest znany, a jak będzie w praktyce?

Nie tylko PACT i M1 EDEN

Na serwerze pojawią się dziś również reprezentanci Teamu ESCA Gaming oraz Tarczyński Protein Team. W tym meczu również nietrudno o wskazanie faworyta, wszak w szeregi tych pierwszych wstąpili Piotr “morelz” Taterka czy Kacper “darko” Ściera. Czy to jednak wystarczy, aby zjeść Kabanosy?

Harmonogram ESL Mistrzostw Polski na dziś:

  • 16:00 – Team ESCA Gaming vs TPT
  • 19:00 – M1 EDEN vs MAD DOG’S PACT

Wszystkie mecze EMP możecie oglądać na oficjalnym kanale organizatora, który znajdziecie pod tym adresem.

Fot. Polska Liga Esportowa

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze