Rusza 39 sezon ESEA Premier. Wisła All in! Games Kraków podejmie Team Finest

Rusza 39 sezon ESEA Premier. Wisła All in! Games Kraków podejmie Team Finest

02.11.2021, 11:41:13

Już dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się 39 edycja ESEA Premier. Europejskie drużyny, którym marzy się awans do Counter-Strike’owej Ligi Mistrzów, nie miały zbyt wiele czasu na odpoczynek i już wieczorem zainaugurują kolejny ligowy maraton. Na placu boju zobaczymy Wisłę All in! Games Kraków, która w swoim premierowym starciu zmierzy się z izraelską organizacją Team Finest. 

Zaledwie dwa tygodnie temu w całym kraju żyliśmy finałem 38 sezonu ESEA Premier, w którym w bezpośrednim starciu spotkali się zawodnicy x-kom AGO oraz Anonymo Esports. Na najwyższym stopniu podium stanęli finalnie podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa, co zapewniło im bezpośrednią przepustkę do ESL Pro League, a Paweł „innocent” Mocek i jego kompani szanse na Counter-Strike’ową Ligę Mistrzów dostaną jeszcze podczas rywalizacji w ramach EPL Conference.

W ligowym systemie organizowanym przez ESL nie ma jednak czasu na wytchnienie. Już dziś rozpocznie się 39 edycja ESEA Premier, podczas której walka będzie się toczyć o zaplanowane na 2022 rok rozgrywki EPL Conference oraz ESL Challenger League, które będzie kontynuacją ESEA Premier.

o 19:00 czekają nas dziś trzy rozgrywane równolegle spotkania. O ile rodzimych kibiców niespecjalnie zainteresuje raczej potyczka Sinners z GamerLegion czy bój Eternal Fire z SAW, o tyle wszystkie oczy będą zwrócone na Wisłę All in! Games Kraków, która podejmie Team Finest.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach ESEA Premier: 

  • 19:00 – Team Finest vs. Wisła All in! Games Kraków
  • 19:00 – Sinners vs. GamerLegion
  • 19:00 – Eternal Fire vs. SAW

Fot. Wisła All in! Games Kraków / Łukasz Twardowski

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze