Runda zasadnicza Ultraligi coraz bliżej końca. Dziś pewniaki staną do walki o kolejne punkty

Runda zasadnicza Ultraligi coraz bliżej końca. Dziś pewniaki staną do walki o kolejne punkty

23.02.2021, 11:44:42

Kiedy to zleciało? Za nami już pięć wypełnionych emocjami tygodni z Ultraligą, a w kalendarzu ostały się tylko dwa. Runda zasadnicza Mistrzostw Polski zakończy się już za tydzień, ale pierwsze rozstrzygnięcia możemy poznać już w tę środę.

Komile na zwycięskim szlaku?

W ubiegłym tygodniu Komil & Friends sprawili gigantyczną sensację. Jednym szalonym meczem przerwali bowiem niesamowicie długą serię zwycięstw AGO ROGUE i tym samym wybili im z głowy marzenia o bezbłędnym splicie. Taki sukces może dodać skrzydeł, a te będą dziś bardziej niż potrzebne. Po drugiej stronie Summoner’s Rift zamelduje się bowiem 7more7 Pompa Team, który wywęszył swoją okazję na zajęcie pierwszej pozycji w rundzie zasadniczej. Mecz bez historii czy kolejna dawka magii Komili?

Jedna porażka i więcej nie będzie

Zapewne takie słowa padły w szatni AGO ROGUE po wspomnianej klęsce przeciwko Komil & Friends. Ewentualny tytuł mistrzowski nie będzie miał już pysznej okrasy w postaci splitu bez porażki, jednak na tym świat się nie kończy. Dziś zapewne zobaczymy drużynę, którą oglądaliśmy w pierwszych dziewięciu starciach Ultraligi. Dżentelmeni już mają przepocone kołnierze w swoich garniturach.

Diabły w walce o zdominowanie środka tabeli

Zadanie nie będzie jednak proste, wszak po drugiej stronie bitwy stawi się Illuminar Gaming. Drużyna, która po raptem jednej zmianie w składzie przebojem wdarła się z powrotem do ligowej czołówki. I my to szanujemy, bo solidnego iHG na polskiej scenie LoL-a ostatnio po prostu brakowało. devils.one o przeoczenie fazy pucharowej na razie nie musi się martwić, ale rozpiska z tego tygodnia nie napawa optymizmem.

Co z tym K1ck?

puki style wierzy, że drużyna pokaże pełnię możliwości w fazie pucharowej Ultraligi. Na tę chwilę K1ck jednak nie zachwyca, a konkurencja odjeżdża w zawrotnym tempie. A przecież zbliża się rocznica pukimanii, którą wszyscy żyliśmy. Obawiamy się jednak, że tej wiosny K1ck na EU Masters możemy nie zobaczyć.

Harmonogram Alior Bank Ultraligi na dziś:

  • 17;30 – 7more7 Pompa Team vs Komil & Friends
  • 18:30 – Gentlemen’s Gaming vs AGO ROGUE
  • 19:30 – Illuminar Gaming vs devils.one
  • 20:30 – Team ESCA Gaming vs K1ck

Transmisję ze wszystkich spotkań znajdziecie na oficjalnych kanałach Polsat Games, między innymi w tym miejscu.

Fot. Illuminar Gaming

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze