Rozgrzewka zakończona, czas na danie główne. Dziś ruszają finały EMP

Rozgrzewka zakończona, czas na danie główne. Dziś ruszają finały EMP

08.11.2021, 10:21:50

Major, Major i po Majorze. Ale nadszedł czas na coś jeszcze lepszego. Już dziś rozpoczną się bowiem finały ESL Mistrzostw Polski. Stawką może i nie jest okrągły milion dolarów dla zwycięzcy, ale dla polskich drużyn coś równie ważnego. Zwycięzca zamelduje się bowiem w ESL Pro League Season 15 Conference oraz fazie Play-In nadchodzącego IEM Katowice.

Nowe Anonymo zachwyci w LAN-owym debiucie?

Trzeba przyznać, że Anonymo na papierze wygląda jak przyszły zwycięzca ESL Mistrzostw Polski. Problemem może być jednak wciąż stosunkowo krótki okres współpracy, który na pewno nie ułatwi rywalizacji podopiecznym Adriana “imd” Piepera. Jak w zespole zaaklimatyzowali się Michał “snatchie” Rudzki i Karol “rallen” Rodowicz?

Pytań wokół występu Anonymo jest wiele, jednak równie zastanawiająca jest postawa Wisły All in! Games Kraków. Biała Gwiazda przechodzi ostatnio nieco gorszy okres, jednak ich plan treningowy skupiał się zapewne wokół najlepszych występów na LAN-ach. Przed Wiślakami bowiem nie tylko finały EMP, ale także V4 Future Sports Festival. Czy szczyt formy udało się wypracować właśnie na nadchodzące tygodnie?

Obrońca tytułu kontra czarny koń zawodów

W tym spotkaniu nietrudno o wskazanie faworyta, choć trzeba przyznać, że MAD DOG’S PACT zaimponowało nam świetnym powrotem z czeluści drabinki przegranych podczas walki o LAN-a. Czy to jednak wystarczający powód, aby stawiać ich ponad aktualnymi mistrzami kraju? W żadnym wypadku.

HONORIS fantastyczną grę pokazywało przez całą rundę zasadniczą, co zaowocowało też pierwszą pozycją w tabeli na sam koniec sezonu. Mieszanka doświadczenia z młodzieńczym szaleństwem w przypadku tej drużyny sprawdza się znakomicie. Czy to czas na obronę tytułu?

Harmonogram ESL Mistrzostw Polski na dziś:

  • 16:00 – Anonymo Esports vs Wisła All in! Games Kraków
  • 19:00 – HONORIS vs MAD DOG’S PACT

Nie ma miejsca na porażkę, nie ma taryf ulgowych, nie ma drabinki przegranych. Dziś poznamy sylwetki finalistów jesiennej edycji EMP. Wszystkie mecze obejrzycie na oficjalnym kanale ESL Polska, który znajdziecie pod tym adresem.

Fot. HONORIS

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze