Royal powraca do mistrzów. NOX Esports prezentuje nowego gracza

Royal powraca do mistrzów. NOX Esports prezentuje nowego gracza

25.05.2021, 20:27:53

W składzie NOX Esports nastąpiła zmiana kadrowa. Do drużyny aktualnych mistrzów Polski powrócił Jakub “Royal” Engel, do niedawna występujący w lidze nordyckiej.

Royal zasilił sekcję NOX Esports tuż po tym, gdy na ławkę rezerwowych odsunięto Marka „Optyka” Kaudyka. Co ciekawe – Optyk był jedynym zawodnikiem w Polish Masters 2021, który nie opuścił żadnych rozgrywek rangi mistrzowskiej od 2017 roku. Od wczoraj jego rola w zespole została jednak mocno ograniczona. Wraz z NOX Esports Kaudyk zdobył mistrzostwo Polish Cup Winter 2020.

Do zespołu aktualnych mistrzów kraju powraca jednak Royal, który na tytuł najlepszej formacji nad Wisłą zresztą zapracował. To on wraz z Izako Boars wznosił bowiem trofeum Polish Masters 2020, zgarniając jednocześnie miano najbardziej wartościowego zawodnika zmagań.

Od marca do dnia wczorajszego Engel reprezentował barwy norweskiej organizacji SKADE. Wraz z międzynarodowym zespołem rywalizował tym samym w Nordic Championship, osiągając jednak wyniki dalekie od ideału. Na osiem rozegranych meczów ekipa Polaka wygrywała zaledwie dwa pojedynki – w tym jeden walkowerem.

Po rozczarowującym sezonie w lidze nordyckiej zdecydowałem się odejść. Przede wszystkim chciałbym podziękować SKADE i moim kolegom z drużyny za niesamowitą podróż. Mimo że nie pokazaliśmy się najlepiej, nadal w was wierzę i życzę wszystkiego najlepszego. Dziękuję za uczynienie mnie nie tylko lepszym graczem, ale także lepszym człowiekiem pisał w oficjalnym komunikacie Royal.

Skład NOX Esports:

  • Bartosz „AueR” Hajma
  • Sebastian „Foster” Lewandrowski
  • Mateusz „Ryba” Środoń
  • Jakub “Royal” Engel
  • Oskar „Szagi” Stabiński
  • Mark „Optyk” Kaudyk – rezerwa

Oficjalny debiut Engela w barwach NOX Esports zobaczymy już w najbliższy czwartek. Brytyjska organizacja stanie wówczas naprzeciw devils.one. Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce Sowy ograły Illuminar Gaming, zdobywając komplet punktów.

Okiem w przyszłość: Jakub „Royal” Engel

 

Fot. Izako Boars

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze