Riptorek i natsu reprezentantami Polski w FIFA 21

25.04.2021, 13:21:26

To były długie i wyczerpujące kwalifikacje, a rozstrzygnięcia nie zawiodły. Wczoraj zakończył się bój o miano reprezentanta Polski FIFA 21, a po upragniony tytuł sięgnęli Kamil “Riptorek” Soszyński oraz Damian “natsu” Gajewski. To ta dwójka dołączyła tym samym do wcześniej wyróżnionej czwórki i będzie bronić biało-czerwonych barw w rozgrywkach organizowanych przez FIFA.

Jak to zazwyczaj w turniejach FIFA bywa, rozgrywki zostały podzielony na dwa osobne wydarzenia. Po jednej stronie rywalizacji stali najlepsi z najlepszych walczący na PlayStation, natomiast w przeciwnym narożniku ustawiali się mistrzowie gry na konsolach Xbox.

Pojedynki trwały kilka dni, aż w końcu doszliśmy do tych decydujących. O miano reprezentanta Polski FIFA 21 na konsoli PlayStation 4 w finałowym meczu walczyli wcześniej wspomniany Kamil “Riptorek” Soszyński oraz Jakub “cyanide” Mikołajewski. 

Soszyński rozpoczynał batalię ze stratą jednej serii BO2 z racji na to, że jego finałowy przeciwnik wcześniej był niemal bezkonkurencyjny. Nawet to nie przekreśliło jednak jego angażu w reprezentacji Polski FIFA 21. Tegoroczny wicemistrz kraju wygrał obie serie, choć w premierowej momentami musiał łapać się brzytwy. Wyniki? 6:4 i 6:3, a potem już tylko świętowanie. To wszystko jednak w duchu sportowej rywalizacji.

Wiele emocji przyniósł także wielki finał na konsoli Xbox One. Tu z serią straty startował Bartosz “bejott” Jakubowski, jednak po kilku emocjonujących chwil stan tej bitwy nam się wyrównał. W decydującym starciu reprezentant Wisły musiał jednak uznać wyższość natsu, który uzupełnił skład reprezentacji Polski.

Pełny skład reprezentacji kraju powołanej przez Polski Związek Piłki Nożnej na rozgrywki organizowane przez FIFA wygląda następująco:

  • Damian “Damie” Augustyniak
  • Gracjan “Polako” Gołębiewski
  • Miłosz “milosz93” Bogdanowski
  • Kacper “Furman” Furmanek
  • Kamil “Riptorek” Soszyński
  • Damian “natsu” Gajewski

Fot. Ekstraklasa Games / Materiały Prasowe

Tagi:
ePZPN FIFA 21 natsu riptorek
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze