Rewolucja kadrowa w Complexity trwa w najlepsze. jks i es3tag poza organizacją

Rewolucja kadrowa w Complexity trwa w najlepsze. jks i es3tag poza organizacją

03.11.2021, 08:35:07

O ile do niedawna wydawało się, że Complexity zamierza zbudować nowy skład wokół kilku zawodników z poprzedniego rosteru, o tyle dziś mamy już pewność, że amerykańska organizacja będzie niebawem reprezentowana przez zupełnie inny roster. Wczorajszego wieczoru marka budowana przez Jasona Lake’a ogłosiła przesunięcie na listę transferową Patricka „es3taga” Hansena oraz Justina „jksa” Savage’a. Tym samym na ten moment w formacji nie ma żadnego permanentnego zawodnika. 

Fiasko w walce o awans na Majora zbiera w Complexity ogromne żniwo. Siódmego października zespół opuścił definitywnie Kristian „k0nfig” Wienecke, a dziesięć dni później z zespołem pożegnał się również Valentin „poizon” Vasilev. Najbardziej szokujące informacje pojawiły się jednak pod koniec ubiegłego miesiąca, gdy ogłoszono rozstanie z kapitanem kolektywu – Benjaminem „blameF” Bremerem.

W drużynie do wczoraj pozostawało tym samym tylko trzech zawodników, z czego jednym z nich był Marcelo „coldzera” David, który otrzymał od organizacji krótkoterminowy kontrakt. Brazylijczyk od dziś jest jedynym elementem ekipy, gdyż organizacja Jasona Lake’a przesunęła na listę transferową Justina „jks” Savage’a, który został sprowadzony do zespołu rok temu na mocy transferu z 100 Thieves, a także Patricka „es3taga” Hansena, wyciągniętego nie tak dawno z Cloud9.

Jaka przyszłość czeka Complexity? Ciężko stwierdzić. Znając ambicje Jasona Lake’a możemy się spodziewać albo budowy kolejnego giganta, albo wykupu całego składu od jednej z innych organizacji. Prawdopodobnym kierunkiem wydaje się chociażby roster Copenhagen Flames, który już kilka tygodni temu miał zostać zaoferowany niektórym esportowym markom.

Aktualny skład Complexity prezentuje się w następujący sposób: 

  • Marcelo „coldzera” David (krótkoterminowy kontrakt)
  • Luis „peacemaker” Tadeu (trener)

Fot. StarLadder / Igor Bezborodov

Tagi:
coldzera Complexity es3tag jks peacemaker
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze