Kolejna organizacja z Wielkiej Brytanii w Polish Masters. Poznajcie Revenge

Kolejna organizacja z Wielkiej Brytanii w Polish Masters. Poznajcie Revenge

18.05.2021, 20:56:26

Już niemal komplet drużyn w Polish Masters może pochwalić się wsparciem organizacji. Ekipa LoFi Superstar oficjalnie zasiliła dziś szeregi brytyjskiego klub Revenge.

Zawodnicy LoFi Superstar wywalczyli miejsce w Polish Masters podczas drugiego turnieju kwalifikacyjnego. Na drodze rozgrywek eliminacyjnych bilety uzyskali wraz z reprezentantami Illuminar Gaming, xXx oraz AMBA FATIMA. Po tym, gdy ostatnia z wymienionych ekip znalazła dom w strukturach Teamu ESCA Gaming, LoFi Superstar pozostało jedną z dwóch formacji bez wsparcia esportowego klubu.

Nie na długo. Rękę do międzynarodowego kolektywu wyciągnęli włodarze Revenge. Korzenie brytyjskiej organizacji sięgają 2012 roku. W przeszłości znana była przede wszystkim na scenie Call of Duty, dociarając nawet do finału Mistrzostw Świata. Dziś oprócz dywizji Rainbow Six: Siege barwy klubu reprezentuje sekcja SMASH.

Kiedy szukaliśmy składu, mieliśmy kilka wymagań… ważna była dla nas rywalizacja na poziomie krajowym ze składem, któremy możemy pomóc w rozwoju i trzymaniu się razem podczas jego ewolucji. Aż wreszcie – szukaliśmy drużyny podzielającej wartości naszej marki. Właśnie to znaleźliśmy w składzie LoFi zaznacza w oficjalnym oświadczeniu Joe “Hadshot” Hadley, właściciel Revenge.

Jako grupa „debiutantów”, jeśli chodzi o rywalizację na tym poziomie, widzimy tu ogromny potencjał, aby pomóc zespołowi w wspiąć się na wyższą pozycję. Nie możemy doczekać się pracy z drużyną, aby pomóc jej osiągnąć cele zarówno jako zespół, jak i indywidualności – czytamy dalej.

Przypomnijmy, że w skład Revenge wchodzą młodzi i utalentowani zawodnicy z Polski, ale również Holandii oraz Islandii.

Skład Revenge:

  • Jakub “VAPOUR” Bien
  • Patryk “YURI” Laskawski
  • Emil “BOOSTER” Adamczyk
  • Bjorn “CHOCOBJORN” Scheffer
  • Daniel “ULFURINNN” Dadason
  • Hubert ”MURARZ” Ceglarz – trener

Revenge to druga po NOX Esports organizacja z Wielkiej Brytanii, która chciała pokazać się w Polish Masters. 

W puli nagród Polish Masters w tym roku ulokowano 70 tysięcy złotych. Złoci medaliści ponownie wywalczą ponadto zaproszenie do europejskich zmagań Challenger League. Bezpośredni awans do kolejnej edycji mistrzostw przypadnie z kolei zaledwie finalistom. Start rozgrywek zaplanowano na czwartek 20 maja.

Fot. Revenge

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze