repo znów w Izako Boars? Duet z PGE Turowa Zgorzelec wypożyczony do Dzików

repo znów w Izako Boars? Duet z PGE Turowa Zgorzelec wypożyczony do Dzików

14.10.2021, 16:17:21

Wiemy, kto wspomoże w najbliższym czasie Izako Boars. Na zasadzie wypożyczenia w szeregach Dzików obserwować będziemy duet z PGE Turowa Zgorzelec – Karola “repo” Cybulskiego oraz Kamila “suonko” Węgrzynkiewicza.

Luka w składzie Izako Boars powstała po wczorajszym ogłoszeniu klubu, na mocy którego z zespołem niebawem pożegnają się Mateusz “TOAO” Zawistowski i Karol “Enzo” Lasota. Choć TOAO i Enzo nie zdejmą trykotów z Dzikiem na piersi jeszcze przez kilka kolejek Polskiej Ligi Esportowej, organizacja uzbroiła się na czas rozgrywek zagranicznych.

Na zasadzie wypożyczenia z PGE Turowa Zgorzelec w szeregi Dzików wstąpili Karol “repo” Cybulski i Kamil “suonko” Węgrzynkiewicz. Gościnne występy trwać mają do 28 października włącznie. Duet nadal reprezentować będzie tury w Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Izako Boars wspomoże jednak w ramach zmagań międzynarodowych.

Dla repo najbliższe dwa tygodnie to symboliczny powrót do przeszłości. Cybulski reprezentował przecież pierwotny skład Izako Boars w 2017 roku, gdy Piotr “izak” Skowyrski informował o stworzeniu klubu. Wówczas jego drogi skrzyżowały się m.in. z Danielem “STOMPem” Płomińskim – aktualnym snajperem formacji.

Jak poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych repo, ten w najbliższym czasie przejmie rolę prowadzącego Izako Boars. Przez ostatnie dwa tygodnie zadanie to spoczywało na barkach Pawła “byaliego” Bielińskiego.

byali IGL-em w Izako Boars. TOAO przekazał mu obowiązki

Nie wiadomo jeszcze, czy repo i suonko zwiążą się z podopiecznymi Bartosza „Hypera” Wolnego na stałe.

Fot. Izako Boars

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze