Rekkles opuści G2 Esports? Jankos i Caps nie chcą kontynuować gry z legendarnym ADC

Rekkles opuści G2 Esports? Jankos i Caps nie chcą kontynuować gry z legendarnym ADC

28.09.2021, 20:47:46

Jak donosi znany insider i dziennikarz portalu Dot Esports, Pablo Suárez Fernández, G2 Esports jest bliskie rezygnacji z usług Martina „Rekklesa” Larssona. Według doniesień źródeł Hiszpana, Marcin „Jankos” Jankowski oraz Rasmus „Caps” Winther, którzy mają stanowić trzon zespołu w 2022 roku, nie są przychylnie nastawieni do kontynuowania wspólnej gry ze Szwedem. 

Gdy rok temu Rekkles dołączał do G2 Esports, wszystko wskazywało na to, że w Europie po raz kolejny powstała drużyna, która może podjąć realną walkę o tytuł mistrza świata League of Legends. Formacja gwiazd pod banderą G2 została jednak brutalnie zweryfikowana. Utrata tytułu mistrza LEC, bardzo przeciętna dyspozycja na Rifcie, a ostatecznie brak awansu na Worldsy. To wszystko wywołało pożar w organizacji Carlosa „ocelote’a” Rodrígueza Santiago.

Od kilku tygodni sieć zalewają plotki związane z przebudową G2 Esports. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że z formacją pożegna się Martin „Wunder” Nordahl Hansen, Mihael „Mikyx” Mehle oraz trener zespołu – Fabian „GrabbZ” Lohmann. Według Bloopa do tej trójki dołączyć ma również Martin „Rekkles” Larsson. Relacje Szweda z organizacją mają być dalekie od ideału.

Pablo Suárez Fernández w rozwinięciu swojego raportu przyznał, że na rozstanie z Rekklesem ma wpływać przede wszystkim to, jak na dalszą grę z weteranem zapatrują się zawodnicy, którzy mają stanowić kręgosłup G2 Esports w 2022 roku. Kontrakt Capsa został już wszak odnowiony, a Jankos ma niedługo podpisać roczne przedłużenie kontraktu. Źródła bliskie zawodnikom miały wskazać, że obaj panowie nie chcą kontynuować wspólnej pracy z Larssonem.

Fot. G2 Esports / Ralp Lauren

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze