reatz nowym zawodnikiem MAD DOG’S PACT. darko opuści zespół

reatz nowym zawodnikiem MAD DOG’S PACT. darko opuści zespół

09.08.2021, 14:28:04

MAD DOG’S PACT oficjalnie potwierdziło zakontraktowanie byłego zawodnika x-kom AGO – Pawła „reatza” Jańczaka. Jak udało się ustalić eweszlo.pl, po niemalże czterech latach zespół opuści Kacper „darko” Ściera.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych organizacja MAD DOG’S PACT poinformowała o kolejnym letnim transferze. Wyjściowy skład formacji zasilił były reprezentant takich formacji jak Illuminar Gaming czy x-kom AGO – Paweł „reatz” Jańczak.

Dla MAD DOG’S PACT to już czwarty tegoroczny transfer w dywizji CS:GO. Na początku roku sprowadzili oni Arka „Vegiego” Nawojskiego, który nie zagrzał zbyt długo miejsca w wyjściowym składzie, a w kolejnych miesiącach do zespołu kupieni zostali również Bartosz „bnox” Niebisz oraz Maciej „Bielany” Biliński, który zastąpił Kamila „Sobola” Sobolewskiego.

Nieoficjalnie: phr zastąpi ponczka w Wiśle All in! Games Kraków

Jak udało się ustalić eweszlo.pl, reatz zajmie miejsce Kacpra „darko” Ściery, który pożegna się z MAD DOG’S PACT po niemalże czterech latach współpracy.

Aktualny skład MAD DOG’S PACT: 

  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Bartosz „bnox” Niebisz
  • Maciej „Bielany” Biliński
  • Paweł „reatz” Jańczak
  • Vincent „VinS” Józefiak (trener)
  • Kamil „Sobol” Sobolewski (ławka rezerwowych)

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback

[…] Polska organizacja MAD DOG’S PACT potwierdziła, że nowym zawodnikiem który dołączył do składu został Paweł “reatz” Jańczak. W przeszłości grał m.in w x-kom AGO oraz Illuminar Gaming. Według informacji podanych przez redakcję eWeszlo, reatz w składzie zastąpi Kacpra “darko&… […]