Rajd PSG Talon komplikuje grupową sytuację na MSI

Rajd PSG Talon komplikuje grupową sytuację na MSI

17.05.2021, 08:34:18

W rytm ogromnych zaskoczeń rozgrywał się trzeci dzień Rumble Stage podczas Mid-Season Invitational. Kto by pomyślał, że największymi gwiazdami wieczoru staną się reprezentanci PSG Talon?

Pamiętacie szalone rewanże Cloud9, w których Luka “Perkz” Perković i spółka pokonali wszystkich rywali grupowych – włącznie z DWG KIA? PSG Talon niejako powtórzyło, a nawet wywindowało wspomniany sukces. Organizacja rodem z Hongkongu w kilka godzin do parteru sprowadziła bowiem Royal Never Give Up z Chin, a także europejskie MAD Lions.

Żeby tego było mało – Wściekłe Lwy uznały również wyższość DWG KIA, zaliczając dwie porażki z rzędu. Równie kiepski bilans tego dnia osiągnęli wyłącznie zawodnicy Pentanet.gg, tracąc punkty z Cloud9 i Royal Never Give Up. Co do graczy spod Dziewiątej Chmury – choć pierwszy triumf w drugim etapie bezsprzecznie cieszył, po czasie nie udało im się powtórzyć zwycięstwa z mistrzami Korei.

Nagle sytuacja grupowa nieco się skomplikowała. Chińczycy zaliczyli pierwszą porażkę, wobec czego zrównali się na szczycie tabeli z Koreańczykami. Marny dzień w wykonaniu Europejczyków pozwolił z kolei graczom PSG Talon wskoczyć na trzecie miejsce w klasyfikacji. 

Aktualnie na awans liczyć nie mogą natomiast reprezentanci Cloud9 i Pentanet.gg. Pierwsi zebrali na koncie jeden triumf, drudzy jeszcze nie mieli okazji, aby cieszyć się z wygranej. Zaskakujący rajd PSG Talon znacznie skomplikował potencjalną promocję amerykańskiej sekcji do play-offów.

Co ciekawe – Royal Never Give Up szybko otrzymało szansę rewanżu na klubie z Hongkongu. Czwarty dzień Rumble Stage rozpocznie się bowiem od meczu bohaterów wczorajszego zaskoczenia. Chińczycy rzucą ponadto wyzwanie Cloud9, które prawdopodobnie o drugi triumf w całym etapie powalczy z też z Pentanet.gg.

MAD Lions także spróbuje podreperować bilans w starciu z australijską ekipą. Wściekłe Lwy raz jeszcze staną ponadto naprzeciw DWG KIA. 

Harmonogram czwartego dnia Rumble Stage:

  • 15:00 – PSG Talon vs. Royal Never Give Up
  • 16:00 – MAD Lions vs. DWG KIA
  • 17:00 – Cloud9 vs. Royal Never Give Up
  • 18:00 – Pentanet.gg vs. MAD Lions
  • 19:00 – DWG KIA vs. PSG Talon
  • 20:00 – Pentanet.gg vs. Cloud9

Wszystkie mecze transmitowane będą za pośrednictwem kanałów Polsat Games.

Fot. PSG Talon

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze