Bramy R6 Polish Cup Winter wciąż otwarte. Czas na trzeci turniej kwalifikacyjny

Bramy R6 Polish Cup Winter wciąż otwarte. Czas na trzeci turniej kwalifikacyjny

21.12.2020, 12:34:21

Proces kwalifikacyjny do zbliżającego się wielkimi krokami Rainbow Six Polish Cup Winter wchodzi w kolejny etap. Przed krajową czołówką trzecia szansa na dopisanie się do listy uczestników turnieju.

Za nami dwie drabinki eliminacje, które do tej pory wyłoniły czterech uczestników zawodów. Awans na drodze rozgrywek kwalifikacyjnych wywalczyli już reprezentanci XPG Invicta, devils.one, Hummingbirds i HOME. Grono zespołów rywalizujących o zimowe trofeum do złudzenia zaczyna przypominać więc ferajnę z Polish Masters.

Organizatorzy przewidzieli jednak jeszcze cztery miejsca w zawodach. Wypełnią je najlepsze formacje ostatnich zmagań eliminacyjnych. Pierwsze z nich startują już dzisiaj. Okienko z zapisami wciąż jest otwarte. Na linii startu mile widziani są zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Tym charakteryzują się przecież turnieje rangi Open.

Do tej pory gotowość do wyścigu o bilety na Rainbow Six Polish Cup Winter zgłosiło zaledwie siedem drużyn. Mowa nie tylko o PRIDE, Cromcodiles czy 1stCav, ale również ekipy pokroju Polskich Kokosków, Afroamerykanów, AMBA FATIMA i MonkeyS Gaming. Wątpliwa frekwencja staje się zarazem szansą dla dużo mniej doświadczonych graczy i składów. Kto wie, być może to najlepsza z okazji, by zwrócić na siebie uwagę profesjonalnej sceny?

Rozgrywki wystartują już dziś o godzinie 18:00. Tuż przed startem zakończą się zapisy, a uczestnicy oraz widzowie poznają turniejową drabinkę. Czwarty, ostatni puchar kwalifikacyjny odbędzie się tuż przed wigilią – 23 grudnia. Będzie to ostatnia szansa na awans do zimowych mistrzostw.

ZAPISY DO TRZECIEGO TURNIEJU KWALIFIKACYJNEGO

Przypomnijmy, że Rainbow Six Polish Cup Winter ma wypełnić brutalną dla R6 przerwę poprzedzającą kolejną edycję Polish Masters. Zawody posiadają zresztą wszelkie aspekty, aby sprostać oczekiwaniom. Potrwają niemal trzy miesiące, otworzyły furtki kwalifikacyjne, sezon ligowy zwieńczony zostanie finałami, a najlepsi zgarną nagrody z niemałej puli nagród.

Faktyczna faza Rainbow Six Polish Cup Winter rozpocznie się 1 stycznia 2021 roku. Etap zasadniczy potrwa siedem kolejek i wyłoni cztery najlepsze drużyny, które awansują do play-offów. Ich początek zaplanowano na 26 lutego. Dla najlepszych przedstawicieli krajowej sceny przewidziano nagrody z puli 20 tysięcy złotych. Połowa kwoty trafi w ręce mistrzów.

Fot. Ubisoft Polska

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze