Queso i DriveBy z awansem na BeContender #1. Dziś o LAN-a powalczy Ungentium, Anonymo, Hajty i Wataha

Queso i DriveBy z awansem na BeContender #1. Dziś o LAN-a powalczy Ungentium, Anonymo, Hajty i Wataha

21.10.2021, 11:31:46

Już dziś poznamy komplet uczestników pierwszej imprezy LAN-owej spod szyldu BeChampions. Już wczoraj na turniej BeContender #1 awans zabezpieczyli gracze Team Queso oraz DriveBy, a dziś o wyjazd do Gdańska powalczą reprezentanci Anonymo Esports, Ungentium, Hajtów i WATAHY. 

W pierwszym wczorajszym meczu Team Queso stanęło w szranki ze względnie niedawno utworzoną formacją Incognito. Kamil „krytyq” Dudek i jego kompani na swoim flagowym Breezie przejechali się co prawda po przeciwnikach, ale Przemysław „KEREME” Bogdanowicz i spółka postawili ambitny opór na Bindzie, na którym do wyłonienia triumfatora potrzebna była dogrywka. W tej lepsi okazali się triumfatorzy ostatniego BeLoud Cup oraz PLE.GG VALORANT Polish Circuit.

Później na serwerze zameldowało się OWNAGE oraz DriveBy. Formację Piotra „avisa” Świerzyny wspierali w kwalifikacjach Krzysztof „playboistarki” Lewandrowski oraz Jakub „qxv” Sawicki i już po pierwszej mapie udało im się wyjść na prowadzenie. Na Breezie DriveBy doprowadziło jednak do wyrównania serii, a na decydującym Splicie Piotr „wondermaN” Brańka i spółka prowadzili już w pewnej chwili 12:3 i wydawało się, że wszystko jest rozstrzygnięte.

OWNAGE podjęło jednak ambitną próbę comebacku i doprowadziło do rezultatu 11:12. Kiedy byliśmy już praktycznie przekonani, że czeka nas dogrywka, DriveBy dopięło jednak wynik po atomowym ataku w stronę site’u B.

Dziś w pierwszej kolejności na placu boju pojawią się gracze Anonymo Esports oraz HajtyV2. Kolektyw dowodzony przez Sebastiana „snikka” Kamińskiego podchodzi do całego starcia z pozycji żelaznego faworyta, jednak formacja Mateusza „SZOSZONA” Lewickiego z pewnością spróbuje pokazać się z jak najlepszej strony i powalczyć o wyjazd do Kinguin Esports Lounge w Gdańsku.

Ostatnim meczem w kwalifikacjach będzie starcie Ungentium z WATAHĄ. Sebastian „NEEX” Trela i spółka będą mieli na sobie presje faworyta, ale w ćwierćfinale PLE.GG VALORANT Polish Circuit udowodnili, że potrafią radzić sobie z miksowymi polskimi piątkami.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach kwalifikacji BeContender: 

  • 17:30 – Anonymo Esports vs. Hajty
  • 19:30 – Ungentium vs. WATAHA

Wszystkie mecze w ramach kwalifikacji BeContender #1 możecie oglądać na oficjalnym kanale BeChampions.

Fot. Ungentium

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze