puki style zagra o Trinity Force Puchar Polski. Znamy pełną listę uczestników

puki style zagra o Trinity Force Puchar Polski. Znamy pełną listę uczestników

20.10.2021, 17:07:09

Znamy już pełną listę uczestników Trinity Force Pucharu Polski. Po zakończonym cyklu kwalifikacyjnym możemy przedstawić więc komplet drużyn, które powalczą w międzysezonowym turnieju organizowanym przez Frenzy.

Powrót Trinity Force Pucharu Polski ogłoszono na początku października, zapowiadając wówczas cykl turniejów kwalifikacyjnych. Chwilę później poznaliśmy natomiast bezpośrednio zaproszone drużyny. Organizatorzy postanowili wyróżnić czołowe formacje ubiegłego sezonu Ultraligi, wobec czego na linii startu zawodów zameldowali się reprezentanci Illuminar Gaming, AGO ROGUE oraz Teamu ESCA Gaming.

W gronie uczestników zabrakło PDW – aktualnych mistrzów kraju. Jak się okazało, drużyna odrzuciła zaproszenie organizatorów. W rozmowie z redakcją Onet.pl Adrian “Zetural” Dziatdkowiec tłumaczył, że gracze potrzebowali czasu na wytchnienie po intensywnym sezonie. A z uwagi na wątpliwy prestiż wydarzenia i chaotyczny terminarz – na formacji nie ciążyła presja udziału.

Z uwagi na rezygnację PDW na drodze kwalifikacji wywalczyć można było aż pięć miejsc w turnieju. Jako pierwsi promocję do głównych zawodów uzykali reprezentanci piratesports oraz skład o wdzięcznej nazwie “elo turyści z Bartoszem “Saterem” Szablińskim na czele. Drugie eliminacje padły łupem “Petów Bez Sosu”, a chwilę później z sukcesu cieszyć mogła się sklejka “Widzisz mnie?”.

Listę uczestników zamknął najciekawszy skład z kwalifikacyjnego cyklu. “Ricardo and friends” tworzy przecież trzon graczy K1CK, które z uwagi na konflikt interesów na płaszczyźnie właścicielskiej musiało wycofać się ze wszystkich rozgrywek organizowanych przez Frenzy. Łukasz “puki style” Zygmunciak, Toni “Sacre” Sabalić oraz Stefan “Stefan” Nikolić o trofeum powalczą więc, tworząc niezobowiązującą sklejkę.

K1CK opuszcza Ultraligę. Powodem konflikt interesów

Pełna lista uczestników Trinity Force Pucharu Polski:

  • Illuminar Gaming
  • AGO ROGUE
  • Team ESCA Gaming
  • piratesports
  • elo turyści
  • Pety Bez Sosu
  • Widzisz mnie?
  • Ricardo and friends

Trinity Force Puchar Polski rozpocznie się 26 października. Stawką walki jest nie tylko cenny puchar, ale również nagrody pieniężne z puli 50 tysięcy złotych. Mistrzowski tytuł inauguracyjnej odsłony zmagań należy do AGO ROGUE, które w wielkim finale pokonało K1CK.

Fot. Frenzy

Tagi:
Trinity Force Puchar Polski
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze