Przetarcie nr 2. Illuminar podejmie SMASH

Przetarcie nr 2. Illuminar podejmie SMASH

12.04.2020, 08:02:05

Kiedy większość z nas będzie objadać się wielkanocnym żurem, zawodnicy Illuminar Gaming po raz drugi w nowym składzie staną do walki w szóstym sezonie LOOT.BET. Tym razem zmierzą się z byłym już zespołem Sebastiana „NEEXa” Treli, SMASH. 

Po dołączeniu do drużyny Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, Mikołaja „mouza” Karolewskiego i Arka „Vegiego” Nawojskiego organizacja zdecydowała, że odświeżony skład nie przystąpi do zbyt do wielu turniejów, by móc więcej czasu poświęcić na treningi. Przyjęła jednak zaproszenie do LOOT.BET, w którym nowa piątka zdążyła już zadebiutować.

Pierwsze przetarcie nie było tak kolorowe, jakby oczekiwali tego najwięksi optymiści. Ekipa innocenta zmierzyła się z nie najmocniejszym Endpoint, rozpoczynając tę walkę i nową przygodę od porażki 8:16 na Vertigo. Co prawda zrewanżowała się na Mirage’u, wygrywając do 14, ale na Trainie znów zdobyła tylko osiem rund i ostatnie przegrała 1:2.

Teraz Illuminar przystąpi do przetarcia nr 2, a z uwagi na system szwajcarski zmierzy się z innym zespołem z bilansem 0:1 – SMASH, które jeszcze z NEEXem w składzie przegrało z Gambit Youngsters 1:2 (16:14 Mirage, 12:16 Dust2, 9:16 Overpass). Teraz drużyna założona przez znanych muzyków będzie musiała rywalizować bez Polaka, który zdecydował się na opuszczenie składu. Od kilku dni nie pojawiał się na meczach, a wczoraj oficjalnie rozwiązał kontrakt.

W ostatnich pojedynkach SMASH nie ma też najlepszego bilansu – przegrało cztery starcia z rzędu, ulegając BIG, Spirit, Syman i Nordavind. Być może to szansa dla iHG, by oddalić myśli od szybkiego pożegnania się z LOOT.BET. Przypomnijmy, że do odpadnięcia z turnieju potrzebne są trzy porażki, więc po ewentualnej przegranej ze SMASH, droga do ostatniego miejsca w rozgrywkach będzie bardzo bliska.

O tym, jakim wynikiem zakończy się niedzielne spotkanie przekonamy się jednak za kilka godzin. Pierwsze strzały usłyszymy bowiem około godziny 15:00.

Fot. Games Clash Masters / Michał Konkol

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze