Przed nami półmetek. Ultraliga rozpędza się na dobre

Przed nami półmetek. Ultraliga rozpędza się na dobre

29.06.2021, 09:07:57

Przed najlepszymi drużynami League of Legends w Polsce czwarta kolejka Ultraligi. Już dziś przekroczymy więc półmetek najbardziej prestiżowych zmagań nad Wisłą.

Pierwsze zwycięstwo devils.one w trwającym właśnie sezonie, dwie porażki z rzędu Teamu ESCA Gaming czy wciąż niepokonane AGO ROGUE – to bezsprzecznie największe tematy zakończonej przed tygodniem kolejki. Rzeczywistość sezonu zasadniczego jest jednak nieubłagana, a formacje nie mogą spoglądać za plecy. Czas pisać kolejne historie przybliżające czołówkę do play-offów.

Jeśli Team ESCA Gaming nadal chce być traktowane niczym ligowy pupilek, Gasiciele muszą zrobić wszystko, aby zamazać niesmak po zeszłotygodniowych porażkach. Jasne, tydzień starć z AGO ROGUE i K1CK nie jest wymarzonym scenariuszem dla dopiero rozpędzającej się ekipy. Starcia z finalistami trzech poprzednich edycji miały być jednak dla TEG pierwszym tak ważnym sprawdzianem.

Egzamin ten zaliczony nie został. Już dziś ekipa Dawidsonka otrzyma jednak możliwość przynajmniej cześciowej rekompensaty. Wznosząc się ponad Gentlemen’s Gaming, Team ESCA Gaming obroni tym samym pozycji wicelidera. I wydaje się to być w ich zasięgu. Wystarczy wspomnieć, że ekipa w Garniturach też ma za sobą nieudany tydzień zwieńczony dwoma porażkami z rzędu. Porażkami jednak bardziej dotkliwymi, bo przeciwko zdecydowanie mniej skutecznym ekipom: PDW i devils.one.

Żeby tego było mało:

  • AGO ROGUE powalczy o siódmą wygraną z rzędu. Tym razem krajowi dominatorzy rzucą wyzwanie reprezentantom Illuminar Gaming, którzy też mają za sobą bezbłędny tydzień.
  • K1CK postara się zdusić w zarodku ambicje devils.one związane z osiągnięciem drugiego triumfu w sezonie.
  • PDW stanie naprzeciw Komil&Friends w walce o punktu ułatwiające im pościg za czołówką stawki.

Harmonogram dzisiejszych meczów Ultraligi:

  • 17:00 – PRESHOW
  • 17:30 – Team ESCA Gaming vs. Gentlemen’s Gaming
  • 18:30 – AGO ROGUE vs. Illuminar Gaming
  • 19:30 – K1CK vs. devils.one
  • 20:30 – PDW vs. Komil&Friends

To nie wszystko, co przygotowali dla nas organizatorzy. Podczas dzisiejszej transmisji premierę będzie miał bowiem wspólny numer Komila i Dawidera pt. “RIFT”. Hip-hopowy numer ma zostać ultraligową wizytówką.

Wszystkie mecze Alior Bank Ultraligi możecie oglądać na oficjalnych kanałach Polsat Games, między innymi w tym miejscu. Dzisiejsze pojedynki skomentują Dawid “Azonh” Letachowicz, Michał “Myha” Francuz i Michał “Avahir” Kudliński.

Fot. Ultraliga / Paweł Bastrzyk

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze