PRAWO W ESPORCIE – OBALAMY MITY I KITY ZE STANISŁAWEM STOKŁOSĄ

PRAWO W ESPORCIE – OBALAMY MITY I KITY ZE STANISŁAWEM STOKŁOSĄ

05.01.2021, 01:09:58

Nie. To nie Netflix i odcinek specjalny Suits. Mimo wszystko radzimy nie wychodzić, bo już dziś o 15:00 na antenie Weszło FM oraz YouTubie Weszło Esport poruszymy wszelkie najważniejsze kwestie związane z prawem w odniesieniu do esportu. Gościem specjalnym audycji oraz programu będzie Stanisław Stokłosa z kancelarii Łukomski Niklewicz Adwokacka Spółka Partnerska. 

Od cheaterów i osób uprawiających match fixing, przez przejścia zbanowanych zawodników na inne gry, aż po zagadnienia dotyczące kontraktów esportowców i zadań agentów czy menadżerów. Punktualnie o godzinie 15:00 rzucimy nieco światła na wszelkie nieszczególnie oczywiste sprawy związane z użyciem prawa w świecie sportów elektronicznych. Specjalizujący się w esporcie Stanisław Stokłosa odpowie nie tylko na przygotowane przez nas pytania, ale również rozwieje wątpliwości widzów i słuchaczy.

Chcecie poznać kulisy umów topowych europejskich zawodników? Interesują was regulacje anty poachingowe albo śledztwa takich organizacji jak ESIC? A może po prostu chcielibyście zrozumieć mechanizmy, którymi muszą się kierować włodarze organizacji czy organizatorzy turniejów?

Transmisję na żywo z rozmowy o prawie w esporcie będziecie mogli oglądać na naszym kanale YouTube oraz słuchać jej na antenie Weszło FM. Zapraszamy od 15:00!

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze