Pracowita niedziela dla biało-czerwonych. Trwają kwalifikacje V4 FSF

Pracowita niedziela dla biało-czerwonych. Trwają kwalifikacje V4 FSF

22.08.2021, 13:42:06

Po czym poznać, że sezon ruszył już na dobre? Ano po tym, że nie ma dnia, w którym nie moglibyśmy śledzić polskich formacji w internetowych turniejach lub kwalifikacjach do prestiżowych imprez. Niedzielne popołudnie stanie pod znakiem walki rodzimych piątek na ostatniej prostej otwartych kwalifikacji V4 Future Sports Festival. O przepustkę do zamkniętego etapu bić się będzie między innymi Wisła All in! Games Kraków, Izako Boars, MAD DOG’S PACT czy byli podopieczni Pompa Teamu. 

Już dziś wieczorem poznamy cztery ekipy znad Wisły, które zapewnią sobie bilet do zamkniętych kwalifikacji V4 Future Sports Festival. Znaczna większość spotkań ma zdecydowanych faworytów, gdyż na serwerze zameldują się topowe formacje w kraju. Punktualnie o siedemnastej swoje potyczki rozpoczną wszystkie zespoły, a połowa z nich będzie mogła świętować pierwszy ważny krok w stronę prestiżowej imprezy.

O awans do zamkniętych kwalifikacji powalczy odświeżony roster MAD DOG’S PACT, który z Pawłem „reatzem” Jańczakiem zamierza w końcu przełamać klątwę kwalifikacyjną. Rywalem podopiecznych Vincenta „VinSa” Józefiaka będzie Dr Pepper Team, który wcześniej powalczy o awans do ESL Mistrzostw Polski w starciu z M1 EDEN.

Ciekawie zapowiada się także bój pomiędzy Wisłą All in! Games Kraków oraz ex-Pompa Team. Faworytem będzie naturalnie formacja z Reymonta 20, jednak dla nowej ekipy Tomasza „phra” Wójcika wcale nie musi to być łatwa potyczka. Underdogiem w meczu z Izako Boars będzie za to miksowe… Underdogs, a o ostatni slot w zamkniętych eliminacjach powalczy FREESTYLE oraz ThunderFlash.

Harmonogram spotkań Polaków w kwalifikacjach V4: 

  • 17:00 – MAD DOG’S PACT vs. Dr Pepper Team
  • 17:00 – Underdogs vs. Izako Boars
  • 17:00 – FREESTYLE vs. ThunderFlash
  • 17:00 – ex-Pompa Team vs. Wisła All in! Games Kraków

Fot. Wisła All in! Games Kraków

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze