Poznaliśmy pary meczów otwarcia BeContender #1. Ungentium i Anonymo zainaugurują LAN-owe zmagania

Poznaliśmy pary meczów otwarcia BeContender #1. Ungentium i Anonymo zainaugurują LAN-owe zmagania

25.10.2021, 00:18:29

Wczorajszego popołudnia rozlosowane zostały mecze otwarcia w ramach turnieju BeContender #1, czyli pierwszego polskiego LAN-a w historii VALORANTA. Na start będziemy świadkami potyczki pomiędzy Anonymo Esports oraz Ungentium, a w drugim spotkaniu na placu boju zameldują się zawodnicy Team Queso oraz DriveBy. Impreza w gdańskim Kinguin Esports Lounge zostanie zainaugurowana już w najbliższą sobotę. 

W ubiegły czwartek zakończone zostały kwalifikacje do pierwszego turnieju spod szyldu BeContender. Pierwsze złote zgłoski w historii cyklu BeChampions zostaną jednak zapisane dopiero w najbliższy weekend. W sobotę i niedzielę topowe rodzime drużyny VALORANTA po raz pierwszy spotkają się wszak w warunkach czysto LAN-owych.

Rywalizację rozpocznie mecz pomiędzy Anonymo Esports oraz Ungentium. Będzie to tym samym pierwsze bezpośrednie spotkanie Sebastiana „snikka” Kamińskiego z jego byłymi kompanami z Illuminar Gaming. Piątka dowodzona przez Karola „Nitro” Przedpełskiego będzie chciała udowodnić, że doświadczenie skupione w zespole pozwoli zaliczyć udany start w turnieju, jednak w ostatnim czasie podopieczni Kacpra „Belmonte” Mordaka notują co raz to lepsze wyniki, co stawia ich w pozycji delikatnego faworyta.

Drugi mecz otwarcia to już zupełnie inna historia. Team Queso przez większość ekspertów uważane jest za murowanego faworyta do końcowego triumfu w Gdańsku, a turniej rozpoczną od DriveBy, czyli jedynej ekipy bez wsparcia organizacji. Kamil „krytyq” Dudek i spółka będą mieli na sobie jednak sporą presję.

Mecze otwarcia w ramach BeContender #1:

  • Anonymo Esports vs. Ungentium
  • Team Queso vs. DriveBy

BeContender #1 zostanie rozegrane pomiędzy 30 i 31 października. Zmagania na żywo będzie można śledzić w gdańskim Kinguin Esports Lounge, a także oficjalnym kanale BeChampions.

Fot. Ungentium

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze