Potężne mouz NXT w drodze do kolejnego finału

Potężne mouz NXT w drodze do kolejnego finału

20.10.2021, 14:05:45

Jak burza mkną reprezentanci MOUZ NXT przez drabinkę Malta Vibes Knockout Series #3. Tylko jeden mecz dzieli zespół polskiego duetu od awansu do wielkiego finału turnieju.

Kamil “siuhy” Szkaradek, Hubert “szejn” Światły i ich kumple z akademii mousesports udowadniają, że nie bez powodu zostali rozstawieni w gronie najlepszych sekcji turnieju. Do tej pory skład utalentowanych młodzików nie dał najmniejszych szans ONYX, a także rozjechał walcem Young Ninjas. Po dwóch ostatnich meczach wydaje się zresztą, że formacja biało-czerwonego duetu jest nie do zatrzymania.

W półfinale MOUZ NXT spotka się natomiast z 1win. Choć w teorii pozycja w światowym rankingu faworyzuje Rosjan, międzynarodowa formacja spod sztandaru Myszki od miesięcy zaskakuje nas niemal bezbłędnością. Dziewięć wygranych meczów z rzędu i tylko jedna- JEDNA! – mapa stracona na ich przestrzeni mówią same za siebie. 

Graczom 1win również nie można odmówić jednak skuteczności. Krążenie wokół najlepszej trzydziestki świata nie wzięło się znikąd, a ostatnie triumfy nad Nexus i Galaxy Racer potwierdzają formę wschodnioeuropejskiej sekcji. To zresztą do nich należy mistrzowski tytuł poprzedniej odsłony cyklu Malta Vibes Knockout Series. TRAVIS i spółka bronić będą wywalczonej wcześniej korony za wszelką cenę.

Mecz wystartuje o godzinie 16:00, a jego zwycięzcy w wielkim finale zawodów zmierzą się z AVE lub Lyngby Vikins. Stawką turnieju są nagrody z puli 40 tysięcy dolarów. Do złotych medalistów trafi lwia część z powyższej kwoty, bo aż 16 tysięcy dolarów. Polską transmisję poczynań ekipy szejna i siuhego znajdziecie w TYM miejscu.

W zmaganiach brali udział reprezentanci Izako Boars, Anonymo Esports, MAD DOG’S PACT i HONORIS. Wszystkie z polskich sekcji zakończyły już jednak przygodę z turniejem.

Fot. Izako Boars

Tagi:
Malta Vibes Knockout Series mouz NXT siuhy szejn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze