Pora sprawdzić tę szuflę. Odświeżone AGO i Izako Boars powalczą o pierwszy triumf

19.01.2021, 12:21:13

Sporo było zmian i spekulacji, ale nic tak nie weryfikuje, jak sprawdzian na serwerze. Dziś za jednym razem ocenimy dwóch uczestników wielkiej szufli – x-kom AGO i Izako Boars. Czyje roszady okażą się lepsze? Lepszy Jastrząb w garści, czy Dzik na dachu?

Nowe, potężne x-kom AGO

Obok Anonymo Esports, AGO jest ekipą, która w trakcie szufli budziła najwięcej emocji. Wszak nie w każdym okienku transferowym byliśmy świadkami budowania takiego giganta, a nicki pokroju snatchiego, reatza czy rallena powinny być z marszu gwarancją gry na pewnym wysokim poziomie.

Tylko czy oczekiwaniu nie zabiją tej ekipy już w zarodku? Pompowany balonik przydusił już wiele składów, jednak w AGO nie pracują ludzie z przypadku. Tam pojęcie presji z każdym dniem jest zawodnikom coraz bardziej obce. Przynajmniej takie można było odnieść wrażenie podczas obserwacji poprzednich składów. 

Oczekiwania są ogromne i na pewno wybiegają daleko poza triumfy w turniejach pokroju Snow Sweet Snow, ale gdzieś trzeba łapać tę chemię. Ale czy dziś będzie łapanie chemii, a może bardziej łapanie bęcków? O jedno lub drugie zadba Izako Boars.

Powrót do watahy

Szuflowało się nie tylko w x-kom AGO. Dwie wielkie zmiany były dziełem Izako Boars, a wraz z nimi w Dziki tchnięte zupełnie nowe życie. Zespół na papierze wygląda o klasę lepiej od poprzedniego, a STOMP i mono wydają się być duetem idealnym – jeden to gwarancja pewnej liczby zabójstw co mecz, a drugi od zawsze był tym niedocenianym, który zasługiwał na więcej.

Wataha wyjdzie na serwer aby stawić czoła Jastrzębiom już dziś punktualnie o 15:00. W międzyczasie swoje premierowe starcie w ramach Snow Sweet Snow rozegrają zawodnicy HONORIS i Pompa Teamu. Żegnamy sezon ogórkowy, wracamy do ukochanych zmagań krajowych wojowników. Choć w przeszłości oba podmioty miały ze sobą wiele wspólnego…

Harmonogram na dziś:

  • 15:00 – x-kom AGO vs Izako Boars (transmisja)
  • 15:00 – HONORIS vs Pompa Team (transmisja)
  • 18:00 – mecze wygranych i przegranych

To zaledwie regionalny etap turnieju Snow Sweet Snow. Zwycięzca każdej grupy dostanie się do właściwych zawodów, gdzie walka będzie toczyć się o 32 tysiące dolarów.

Ominęła was krajowa szufla? Wszystkie zaległości nadrobicie w naszym Skarbie Kibica.

Fot. x-kom AGO / Izako Boars

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze