Polskie ostatki w ESEA Premier. Wisła z szansą na utrzymanie, Anonymo już w relegacjach

Polskie ostatki w ESEA Premier. Wisła z szansą na utrzymanie, Anonymo już w relegacjach

16.06.2021, 13:14:16

Przed nami ostatnie spotkania z udziałem Polaków w fazie zasadniczej ESEA Premier. Z szansami na bezpośrednie utrzymanie pożegnało się już Anonymo Esports, które dziś zmierzy się jeszcze z x-kom AGO szykującym się do playoffów, a o pozostanie w rozgrywkach bez konieczności rozgrywania relegacji powalczy Wisła All in! Games Kraków. Ostatni taniec na szczeblu Premier zafunduje nam także Izako Boars, które stanie naprzeciw Sinners. 

O ile w poprzednim sezonie ESEA Premier praktycznie do końca fazy pucharowej ekscytowaliśmy się walką biało-czerwonych o ESL Pro League, o tyle tym razem jedną nadzieją nadwiślańskich kibiców będzie x-kom AGO. Karol „rallen” Rodowicz i jego kompani wygrali do tej pory pięć z siedmiu rozegranych spotkań i są już pewni batalii o powrót do światowej elity.

Popularne „Jastrzębie” staną dziś do walki z Anonymo Esports, które do tej pory w 37 sezonie ESEA Premier zawodziło na całej linii. Formacja dowodzona przez Wiktora „mynio” Kruka zdołała pokonać jedynie Movistar Riders oraz Izako Boars, a pomimo bliskich starć przegrywała z takimi ekipami jak Sangal, Endpoint czy GamerLegion. Dzisiejsza potyczka z rodakami z x-kom AGO będzie dla podopiecznych Adriana „IMD” Piepera typowym meczem o pietruszkę, gdyż i tak czeka ich przeprawa przez relegacje.

Szanse na bezpośrednie utrzymanie bez konieczności rozgrywania turnieju relegacyjnego utrzymuje Wisła All in! Games Kraków. Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i jego kompani zmierzą się z portugalskim SAW i w przypadku zwycięstwa oraz odpowiedniej różnicy rund zrzucą na szóste miejsce w tabeli albańskie BLINK.

Harmonogram dzisiejszych meczów z udziałem Polaków w ESEA Premier: 

  • 19:00 – Wisła All in! Games Kraków vs. SAW
  • 19:00 – Sinners vs. Izako Boars
  • 19:00 – x-kom AGO vs. Anonymo Esports

Fot. Wisła All in! Games Kraków / Jeremi Śpiewak

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze