Polska kontra Dania, PLKD kontra Vejrgang. Dziś starcie tytanów FIFA 21

13.03.2021, 15:41:42

Dziś wirtualne FIFA 21 ugoszczą prawdziwych arcymistrzów tej dyscypliny. Po jednej stronie boiska zamelduje się znany polski Youtuber i streamer – Damian “PLKD” Kornienko. Jego przeciwnikiem będzie zaś mistrz, o którym wspominaliśmy już wielokrotnie – Anders Vejrgang.

Pojedynek największego polskiego Youtubera, którego produkcje bazują na serii gier FIFA ze złotym dzieckiem duńskiego esportu odbędzie się w ramach pojedynku reprezentacji. Polska podejmie Danię, a wspomniane starcie nie będzie jedyną ozdobą sobotniego popołudnia.

Na boiskach zobaczymy też bowiem cztery w pełni profesjonalne mecze. Nasz kraj będą reprezentować Damian “damie” Augustyniak, czyli polski rodzynek na międzynarodowej scenie, który obecnie gra dla Tundra Esports, a także Kacper “Furman” Furmanek – reprezentant Arki Gdynia.

Obaj Panowie wyjdą na boisko dwukrotnie i to ich mecze z Marcusem „Marcuzo” Jørgensenem, Augustem „Agge” Rosenmeierem oraz Fatihem „Ustun” Üstunem zadecydują o końcowym rezultacie polsko-skandynawskiego starcia. A na deser showmatch. I to nie byle jaki.

***

Czy PLKD będzie w stanie postawić jakikolwiek genialnemu Vejrgangowi? Co prawda Duńczyk zakończył już swoją cudowną serię zwycięstw w Lidze Weekendowej FIFA 21, jednak to nie zmienia faktu, że dziś nie gra przeciwko profesjonaliście. My jednak głęboko wierzymy w magię PLKD. Kilka bramek przeciwko Duńczykowi zmaże plamę po zmarnowanej szansie na elitę w ubiegłym tygodniu.

Pojedynek rozpocznie się już o 16:00, a transmisję możecie znaleźć w tym miejscu.

Fot. Łączy nas eFutbol

Tagi:
Anders Vejrgang damie FIFA 21 Furman PLKD
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze