POLSKA GÓRĄ w kwalifikacjach do IEM Winter

POLSKA GÓRĄ w kwalifikacjach do IEM Winter

16.10.2021, 09:36:48

Aż cztery polskie zespoły zameldowały się w ćwierćfinałach drugich otwartych kwalifikacji do IEM Winter. Co ciekawe – na tym etapie nie zobaczymy żadnego starcia pomiędzy biało-czerwonymi. W samych meczach o awans możemy jednak ujrzeć komplet rodaków.

Nie tylko drużyny z prawdziwego zdarzenia

Czym byłyby w kwalifikacje, w których Polacy radzą sobie nadzwyczaj dobrze, bez co najmniej jednej miksowej drużyny? Dlatego z pomocą zjawił się Exalted Industries, w którego skład wchodzą Wiktor “mynio” Kruk, Kamil “KEi” Pietkun czy Piotr “nawrot” Nawrocki. To tak naprawdę wypisz wymaluj adwokacik z ostatnich kwalifikacji do DreamHacka Open. W drużynie doszło do raptem jednej zmiany – w miejsce Grzegorza “SZPERO” Dziamałka wskoczył Kacper “Killkapi” Wierzewski. 

Wisła wraca na właściwe tory?

Dlaczego bez SZPERA? Bo ten wraz z Wisłą All in! Games Kraków również walczył w kwalifikacjach do IEM Winter i… także pojawi się w ćwierćfinale. Droga Wisła nie była usłana różami, wszak Polacy w ostatnim starciu zmierzyli się z tureckim gwiazdozbiorem. XANTARES i w0xic po dogrywce musieli jednak uznać wyższość podopiecznych Mariusza “Loorda” Cybulskiego.

Izako Boars i PACT również szturmują kwalifikacje

The Last Dance zawodników Izako Boars może naprawdę się udać. Dziki są już w ćwierćfinale kwalifikacji do IEM Winter i wspólnie pracują na to, aby nowa ekipa miała ułatwiony start. Na tym samym etapie znajdują się również gracze MAD DOG’S PACT. Ci potrzebują bodźca w postaci sukcesu, jakim byłby awans do zamkniętych kwalifikacji, wszak ostatnio nie wszystko układa się po ich myśli.

Harmonogram na dziś:

  • 18:00 – Exalted Industries
  • 18:00 – Wisła All in! Games Kraków vs 9z
  • 18:00 – Izako Boars vs BLUEJAYS
  • 19:00 – MAD DOG’S PACT vs K23

Wszystkie pojedynki ćwierćfinałowe zostaną rozegrane w systemie BO1. Tuż po nich rozpoczną się dwa starcia o awans, których format przewiduje nawet trzy mapy.

Fot. PACT / Radosław Makuch / Wisła All in! Games Kraków/Jeremi Śpiewak / Kamil Zieliński

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze