Polska drużyna znów w ESL Pro League! AGO i Anonymo zawalczą o najwyższą stawkę

Polska drużyna znów w ESL Pro League! AGO i Anonymo zawalczą o najwyższą stawkę

17.10.2021, 11:14:27

To już pewne – polska drużyna zagra w przyszłym sezonie ESL Pro League. To zasługa x-kom AGO oraz Anonymo Esports, które po wspaniałej grze zameldowały się w wielkim finale ESEA Premier. Jedna z tych ekip już dziś zapewni sobie grę w najbliższym sezonie EPL-a.

Anonymo 2:0 BLINK

Za pierwszym razem, wczoraj też i w podsumowaniu polsko-albańskich potyczek wychodzi podobnie. Anonymo nie miało większych problemów z pokonaniem bałkańskiej ekipy we wczorajszym spotkaniu. A stawka była przecież niemała – triumfator zdobywał bowiem co najmniej miejsce w ESL Pro League 15 Conference, skąd droga do głównej ligi jest już niedaleka.

Polacy spisali się wczoraj na medal i w nagrodę dziś wieczorem zagrają o najwyższą stawkę. Rywal? x-kom AGO, które miejsce w pojedynku finałowym zagwarantowało sobie już nieco wcześniej. Ze względu na to Jastrzębie dzisiejszą serię BO5 rozpoczną z mapą przewagi.

Warto wspomnieć, że rywalizację tych dwóch ekip obserwowaliśmy już kilka dni temu. Tamto spotkanie należało do kategorii szalonych, a rozstrzygnięcie poznaliśmy dopiero po dogrywce na ostatniej mapie. I nie mamy nic przeciwko, aby ten scenariusz powtórzył się także dzisiaj. Choć mapa przewagi dla AGO może ustawić nastawić przebieg gry w zupełnie innym kierunku.

19:00 – x-kom AGO vs Anonymo Esports (BO5)

Transmisję ze spotkania znajdziecie pod tym adresem.

Fot. x-kom AGO / Maciej Kołek/Anonymo Esports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze