Półfinał Twitch Rivals w VALORANT na horyzoncie. Drużyna Izaka kontra ScreaM o wielki finał
Newsy
POLSKI ESPORT
VALORANT

Półfinał Twitch Rivals w VALORANT na horyzoncie. Drużyna Izaka kontra ScreaM o wielki finał

03.05.2020, 13:55:27

Niedziela, godzina 14:00. Dwa programy. W obu pięcioosobowe składy. Na jednym ekranie Familiada, na drugim Izak i ScreaM walczący o finał Twitch Rivals w VALORANT. Wybór wydaje się oczywisty. Schabowy i rosół nigdy nie będą smakować tak dobrze, jak dziś.

Grupa naszych rodaków od samego początku wydawała się do przejścia, ale nikt nie oczekiwał chyba tak bohaterskiego występu. Piątka, w której skład wchodzą Piotr “Izak” Skowyrski, Paweł “saju” Pawelczak, Mateusz “PAGO” Pągowski, Sebastian “NEEX” Trela i Jakub “Lothar” Szygulski puściła z torbami trójkę rywali.

Tak naprawdę żaden z trzech składów, których przedstawicielami byli gamelifeow, POW3R i kodiak nie zagrażał naszym rodakom choćby przez chwilę. Dowód? Proszę bardzo. Jeżeli gracie w VALORANT, to wiecie, że do zwycięstwa potrzeba trzynastu punktów. Polacy stracili ich czternaście. W sumie. We wszystkich trzech spotkaniach. Totalna dominacja.

W najbliższym kontakcie z biało-czerwonymi był skład pierwszego z wymienionych. Skład rosyjskiego streamera zgromadził jednak zaledwie siedem oczek. W pozostałych spotkaniach co prawda triumfował, ale ostatecznie nic to nie dało. Dlaczego?

Tylko najwyższa pozycja w grupie była premiowana awansem do kolejnego etapu. W tym, pierwszą z dwóch przeszkód na drodze składu znad Wisły do mistrzostwa będzie twarz znajoma miłośnikom CS:GO. Adil “ScreaM” Benrlitom znalazł się w piątce wyspiarskiego streamera – Craiga “ONSCREENA” Shannona.

Przy tej dawce emocji nie można jednak zapominać o szczytnym celu, który przewodzi wszystkim zmaganiom. Główna nagroda wynosząca 100 tysięcy dolarów zostanie przeznaczona na walkę z koronawirusem. 

TwitchRivals przeprowadzi oficjalną transmisję na swoim kanale, jednak prawdziwe emocje odczujemy, gdy bezpośrednio zapukamy do drzwi naszych reprezentantów. Poniżej znajdziecie odnośniki do każdego z nich.