POLAND odświeżone? snatchie, MICHU i SZPERO wkraczają do akcji!

POLAND odświeżone? snatchie, MICHU i SZPERO wkraczają do akcji!

11.12.2020, 17:37:54

Zastanawialiście się nad tym, jaki będzie pierwsze wyzwanie Michała „snatchiego” Rudzkiego po odsunięciu od głównego składu Sprout? Czas na wspólną zabawę z kolegami z nadwiślańskiej ławki! Czas na odświeżone POLAND!

Team Poland zmienia nieco charakter, a mówiąc ściślej – rozbudowuje kadrę o kolejne gwiazdy z krajowego podwórka. Tym razem w akcji nie zobaczymy Pawła „byaliego” Bielińskiego, Miłosza „mhLa” Knasiaka i Patryka „Sidneya” Koraba. W ich miejscu pojawiła się za to dobrze znana trójka talenciaków.

Tym razem do przodującego aktualnie w Polsce miksu powołani zostali Grzegorz „SZPERO” Dziamałek z Wisły All in! Games Kraków, Michał „MICHU” Müller spod szyldu Teamu Envy, a także Michał „snatchie” Rudzki reprezentujący do niedawna główny skład Sprout. Obok nich zobaczymy filary wielkiego POLAND – Pawła „innocenta” Mocka i Karola „rallena” Rodowicza.

Przed jakim wyzwaniem stanie szalona sklejka? Chodzi o siódme z otwartych kwalifikacji do Flashe Super Slam. Internetowe zawody organizowane przez Esportal skierowane są nie tylko do zespołów z Polski, ale również Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii oraz Niemiec.

Flashe Super Slam

Oprócz Teamu Poland w akcji zobaczymy m.in. CLEANTmix, ekipę Oskara „oskarisha” Stenborowskiego z Valhalli, AVEZ Squids czy żużlowców. Bez względnej napinki – głównie miksy lub zespoły, które nie skupiają się rozgrywkach pokroju Nine to Five.

W głównej odsłonie zmagań widzimy już m.in. Pompa Team, który zdominował pierwsze kwalifikacje. To dotychczas jedyny z polskich akcentów. Resztę uczestników stanowią cztery ekipy ze Szwecji, a w tym m.in. MyGame Esports, a także duńskie OPAA Gaming. Pozostały wyłącznie dwa wolne miejsca.

A wiecie, co się dzieje, gdy w jednej drużynie nagle widzimy kulawego, brodatego, rudego, przystojniaka i uciekiniera do USA? Magia.  Niewykluczone więc, że to właśnie POLAND zgarnie siódme miejsce na liście uczestników. W przypadku sukcesu – miks powalczyłby w głównych turniejach o nagrody z puli 10 tysięcy euro.

Poczynania biało-czerwonej maszyny do zabijania i rozbawiania śledzić będziecie mogli na autorskich kanałach graczy: snatchiego, MICHA, SZPERA oraz innocenta.

Fot. EPICENTER

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze