Polacy walczą o awans na First Strike – Terpiński, Magvayer, Nero i JOOLZ w VALORANT TALK #2

Polacy walczą o awans na First Strike – Terpiński, Magvayer, Nero i JOOLZ w VALORANT TALK #2

10.11.2020, 02:20:06

Europejskie kwalifikacje do First Strike’a ruszyły wczoraj pełną parą, a my już dziś zapraszamy na drugi odcinek VALORANT TALK, czyli cyklu wideo autorstwa Krystiana „Terpa” Terpińskiego, Tomasza „Magvayera” Filipiuka i Dominika „Nero” Dąbrowskiego. W dzisiejszej transmisji na żywo porozmawiamy nie tylko o zmaganiach na starym kontynencie i postawie Polaków w wyścigu o awans na główny turniej, ale też między innymi o przetasowaniach za oceanem, finale Polish Esport Cup i krajobrazie na kilka tygodni po wprowadzeniu nowej mapy i agentki. Pod ostrzałem pytań znajdzie się też drugi gość specjalny – Filip „JOOLZ” Ruszała

W ubiegłym tygodniu w premierowym odcinku VALORANT TALK skupiliśmy się w dużej mierze na otwartych kwalifikacjach First Strike’a w Ameryce Północnej, a do tego zastanawialiśmy się nad rozkładem sił przed europejską częścią eliminacyjnego maratonu. Wraz z Mikołajem „Mickebwoyem” Chojnackim porozmawialiśmy też o graczach zbanowanych w innych grach, którzy kontynuują swoją karierę w strzelance Riot Games, a także rozważyliśmy jak mogą wyglądać kompozycje z nową agentką – Skye. Powtórkę premierowego epizodu serii możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube.

Tym razem będziemy z zapałem śledzić to, co tygryski lubią najbardziej, czyli oczywiście rywalizację europejskich piątek. Skomentujemy niespodziewaną porażkę Entropiq i wrócimy do szalonego meczu pomiędzy formacją Mickebwoya oraz Guild Esports. Na biężąco będziemy też informować o tym, co dzieje się w drabince starego kontynentu, z naciskiem na spotkania z udziałem biało-czerwonych.

Fachową analizę zapewni nie kto inny jak Bloody JOOLZ. Polskiego zawodnika zapytamy również o jego wspominki z czasów, gdy scena VALORANTA dopiero raczkowała i wyciągniemy z niego informację o planach na przyszłość.

Podczas programu przyjrzymy się też plotkom dotyczącym dwóch nowych map i banów agentów. Z radością odpowiemy również na najciekawsze pytania z czatu, więc już teraz zachęcamy do aktywności.

Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 20:00. Nie zapomnijcie zostawić łapki w górę oraz subskrypcji na kanale, co znacząco pomoże nam w rozwoju cyklu!

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze