Polacy trzęsą Spring Sweet Spring. Trzy rodzime składy w fazie pucharowej turnieju

Polacy trzęsą Spring Sweet Spring. Trzy rodzime składy w fazie pucharowej turnieju

28.05.2021, 11:04:39

Wczoraj awans do fazy pucharowej Spring Sweet Spring po pięknych zwycięstwach uzyskali reprezentanci Wisły All in! Games Kraków oraz x-kom AGO. Dziś do wspomnianej dwójki dołączyli zawodnicy Izako Boars. Szykują się nam biało-czerwone play-offy.

To były przyjemne przeprawy z naprawdę nieprzyjemnymi przeciwnikami. AGO podejmowało bowiem Entropiq, czyli drużynę, którą jeszcze niedawno znaliśmy jako ex-Winstrike. Drużynę, które nie raz napsuła krwi polskim zespołom i wielokrotnie pozbawiała je marzeń o triumfie czy awansie do dalszej fazy turnieju. Tym razem Jastrzębie wzięły jednak rewanż za te wszystkie trzy przegrane serie i mimo jednego potknięcia zdołały pokonać przeciwnika. Sześcioosobowy skład? Chodzi jak marzenie.

Wisła All in! Games Kraków oraz Izako Boars skupiły się natomiast na pastwieniu się nad fiński HAVU. HAVU, które przecież jeszcze niedawno biło rekordy serii bez porażki, natomiast teraz gra mocno w kratkę, a w starciach z polskimi zespołami nie miało najmniejszych szans.

Zarówno Wiślacy jak i Dziki wlepili im solidne 2:0. Podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego zrobili to jednak w jeszcze bardziej popisowym stylu, bowiem Finowie zdobyli przeciwko nim zaledwie dwadzieścia oczek na przestrzeni dwóch map. 

To będą piękne play-offy Spring Sweet Spring. Trzy polskie zespoły ustawiają się już na linii startowej, a kto wie, czy dzięki bezpośredniemu zaproszeniu nie dołączy do nich czwarty? Anonymo Esports to obecnie ciekawy kąsek dla każdego organizatora turnieju. A kto nie lubi mieć wielkich liczb na swoich transmisjach?

Wyniki kluczowych dla Polaków spotkań w Spring Sweet Spring:

  • x-kom AGO 2:1 Entropiq (16:10 Mirage, 5:16 Dust2, 16:12 Nuke)
  • Wisła All in! Games Kraków 2:0 HAVU (16:10 Nuke, 19:15 Mirage)
  • Izako Boars 2:0 HAVU (16:12 Dust2, 16:8 Vertigo)

Faza pucharowe turnieju rozpocznie się w najbliższy poniedziałek. Pary meczowe poznamy już w ten weekend.

Fot. Izako Boars

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze