Polacy po umocnienie się w górnej części tabeli. Dziś kolejne mecze ESEA Premier

Polacy po umocnienie się w górnej części tabeli. Dziś kolejne mecze ESEA Premier

21.09.2021, 12:45:58

Biało-czerwoni wrócą dziś do rywalizacji w ramach ESEA Premier. Na serwerze zobaczymy dwie polskie formacje – Wisłę All in! Games Kraków oraz Anonymo Esports. Wczoraj składy te walczyły między sobą o punkty w drodze na krajowy szczyt. Dziś zmierzą się z zagranicznymi rywalami w gonitwie za slotem w ESL Pro League.

Bezbłędna Wisła

Wiślacy co prawda nie rozegrali wielu spotkań w bieżącym sezonie ESEA Premier, jednak w swoich dwóch dotychczasowych potyczkach byli bezbłędni. Czyste konto gwarantuje reprezentantom Białej Gwiazdy wysoką, bo aż drugą pozycję w grupowej tabeli. 

Dziś Polaków na niższą lokatę spróbują zepchnąć zawodnicy LDLC. Francuski zespół poznał już smak porażki, jednak mimo to wciąż siedzi na ogonie polskiej brygady. Brygady, która musi odkupić swoje winy za wczorajsze porażki. Wiślacy przegrali bowiem oba spotkania przeciwko Anonymo Esports w ESL MP i nieco skomplikowali swoją drogę do krajowego mistrzostwa.

IEM Fall nie ma, ale wciąż może być dobrze

Prawdziwych mistrzów poznaje się po tym, że potrafią podnieść się nawet po tych najbardziej dotkliwych porażkach. I tu pojawia nam się Anonymo Esports, które nie tak dawno w fatalnym stylu straciło szansę na udział w IEM Fall, a co za tym idzie – nie pojawi się na najbliższym Majorze.

Naturalna reakcja? Załamka, złość, rozgoryczenie. Anonymo szybko wzięło się jednak w garść i we wspomnianym meczu w ramach EMP wyglądało jak zupełnie odmieniona drużyna. Cel na dziś jest więc jeden – podtrzymać dyspozycję z dnia wczorajszego i wbić kolejny mały gwóźdź do trumny SKADE, które w ESEA Premier wciąż odlicza dni do premierowego triumfu.

Harmonogram na dziś:

  • 19:00 – Wisła All in! Games Kraków vs LDLC
  • 19:00 – Anonymo Esports vs SKADE

Fot. Wisła All in! Games Kraków

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze