Podopieczni kubena zagrają na IEM Fall! To nie czas i pora Anonymo

Podopieczni kubena zagrają na IEM Fall! To nie czas i pora Anonymo

16.09.2021, 20:15:18

Podopieczni Jakuba “kubena” Gurczyńskiego zrzeszeni pod szyldem MAD Lions pokonali Anonymo Esports i zagwarantowali sobie udział w zbliżającym się turnieju RMR – IEM Fall. Europejska mieszanka w meczu o wszystko zatrzymała polski zespół, który stracił tym samym szanse na udział w tegorocznym Majorze.

Początek był dla Anonymo bardzo bolesny. MAD Lions pokazało świetną defensywę na Mirage’u, która zaowocowała pokaźnym prowadzeniem do przerwy. Na wyborze przeciwnika. Anonymo w natarciu nie miało zbyt wielu argumentów, jednak te pojawiły się po zmianie stron. Niestety – także w tym przypadku ich zabrakło. Polski skład co prawda rozpoczął powrót, jednak ten zakończył się na jedenastu oczkach. Tym samym Anonymo znalazło się jedną mapę od utraty nadziei na grę podczas Majora.

Drżeliśmy o biało-czerwoną kompanię, jednak ta podczas starcia na Ancient wlała do kibicowskich serc hektolitry nadziei. Spodziewaliśmy się dominacji podopiecznych kubena, wszak to oni zdecydowali się na grę na Ancient. Na serwerze panował tylko jeden zespół. I to ten znad Wisły. Anonymo nie dało rywalom najmniejszych szans i zwyciężyło wynikiem 16:2.

Wszystko miało się zatem rozstrzygnąć na Inferno. Plac najsłynniejszych pojedynków kolejny już raz ugościł zwieńczenie arcyważnej dla polskich kibiców potyczki. Potyczki, której nie zapamiętamy w ciepłych barwach. Anonymo nie istniało w pierwszej części gry i nie dokonało cudu po zmianie stron, choć cudowny clutch Kylara z pewnością pobudził zasmuconych fanów. Czar prysł, a wraz z nim uciekły marzenia (bardzo odległe) o udziale polskiej ekipy na Majorze. 

Anonymo Esports 1:2 MAD Lions (11:16 Mirage, 16:2 Ancient, 6:16 Inferno)

Awans na IEM Fall wpadł w ręce MAD Lions. Formacja prowadzona za rękę przez kubena przeżywa swój najlepszy okres, a ostatecznym sprawdzianem będzie rywalizacja z najlepszymi ekipami z całej Europy.

Fot. EPICENTER

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze