„Podczas transferowej karuzeli w Europie najgorętszym polskim nazwiskiem będzie dycha. Widziałbym go w FaZe”

22.12.2020, 21:27:09

Początek zimowej karuzeli transferowej na scenie CS:GO był tematem przewodnim kolejnej audycji z cyklu „Weszło w Esport”. O potencjalnych kierunkach dla polskich i zagranicznych graczy, przebudowach, które czekają największe marki i szansach nowych tworów porozmawialiśmy z dziennikarzem portalu cybersport.pl – Tomaszem Jóźwikiem. 

Przełom 2020 i 2021 roku bez cienia wątpliwości będzie obfitować w solidną liczbę roszad kadrowych. Zmian należy się spodziewać zarówno w szeregach dużych organizacji, jak i tych mniej znaczących zespołów. Na rynku znajduje się zresztą mnóstwo wolnych agentów, którzy spokojnie mogą się poszczycić mianem łakomego kąska.

Jaka przyszłość czeka Team Liquid z Gabrielem „FalleNem” Toledo na pokładzie? Gdzie powędrują takie osobistości jak Russel „Twistzz” Van Dulken czy Timothy „autimatic” Ta? Którzy polscy gracze mogą liczyć na angaż w międzynarodowych formacjach i czy nad Wisłą utworzy się nowy, ambitny skład? Między innymi na te pytania postaraliśmy się odpowiedzieć wspólnie z Jóźwikiem.

Co dalej z amerykańską sceną CS:GO? Czy kolejne wielkie talenty takie jak Erick „Xeppaa” Bach czy Nathan „leaf” Orf przepadną na rzecz VALORANTA? Ile może zdziałać FURIA z Paytyn „Junior” Johnson? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w zapisie ostatniego programu!

Ostatnią audycję z cyklu „Weszło w Esport”, podobnie jak wszystkie poprzednie, przesłuchać możecie również w serwisie Spotify.

Fot. Archiwum Prywatne

Tagi:
autimatic Dycha FalleN FaZe innocent rallen Team Liquid Tomasz Jóźwik Twistzz
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze