PLKD znów z ELITĄ w FIFA 2021 – ESPORTÓWKA

PLKD znów z ELITĄ w FIFA 2021 – ESPORTÓWKA

07.06.2021, 08:35:04

Wiktor „TaZ” Wojtas świętujący urodziny. Filip „NEO” Kubski przygotowujący się do analizy Ancient. ELITA Damiana “PLKD” Kornienko w FIFA 2021. Dymy z EPIC League w roli głównej część kolejna. Rady od EliGE’a. Nowy tydzień, nowa ESPORTÓKWA – zapraszamy!

19 -> 29 -> 35

Trzydzieści pięć lat minęło jak jeden dzień. Od blisko dwudziestu łącznikiem każdego kolejnego roku jest esport i miłość do Counter-Strike’a i hair-evolution. Cóż, Wiktor “TaZ” Wojtas to jedna z największych legend branży i szczerze życzymy mu, aby współtworzył ja przez kolejne kilkadziesiąt lat.

A z okazji 35 urodzin Wicia przypominamy naszą niedawną rozmowę z graczem i współzałożycielem HONORIS:

TaZ: W HONORIS najtrudniejsze zawsze były rozstania z ludźmi

Przyszłość w różowych okularach

I kolejna legenda, który na scenie esportowej spędził więcej czasu, niż żyje przeciętny fan Counter-Strike’a. Rozczulające jest to, że wciąż widzi przyszłość – nawet, jeśli chodzi o ogrywanie wspaniałego Ancient – w różowych barwach!

Elita, znów ELITA! 

Walczył o nią jak lwica. Napocił się niemiłosiernie. Miewał chwile zwątpienia, kryzysy, potknięcia. Ale przyznajmy to – był potężny. PLKD oficjalnie wbił ELITĘ w FIFA 2021. Na ten wyjątkowy moment czekał siedem miesięcy. Ale się doczekał. Oby tak dalej!

Dymy z EPIC League ciąg dalszy

Dlaczego EPIC League pozwoliło ZBANOWANYM graczom za ustawianie meczów na grę w turnieju z cyklu RMR? nettik zablokowany do października za przestępstwa hazardowe. asap również z nałożoną blokadą do grudnia za inne wykroczenia. Obaj dopuszczeni przez EPIC do gry w głównym turnieju kwalifikacyjnym CS:GO. Brudna firma – burzy się Jamie “Squid” Steward na Twitterze.

A szacunek społeczności do organizatorów EPIC League maleje z dnia na dzień, z afery na aferę, z kolejnej odwalanej amatorki do kolejnej odwalanej amatorki…

Garść wskazówek od EliGE’a

Większość twoich ulubionych prezentuje te same zagrywki, co w swojej drużynie podczas PUG-ów, ponieważ są do nich przyzwyczajeni i mają takie nawyki. Nawet jeśli grają więc PUGI lub dziesięcioosobowe stacki, nadal możesz nauczyć się wielu ich ulubionych zagrań, jeśli zwrócisz na nie uwagę – podkreśla na Twitterze Jonathan „EliGE” Jablonowski.

I jeszcze raz TaZ – tym razem z RiGCz-em

Patrząc na Complexity i analizując sobie graczy, jakich mamy na polskim rynku… Zastanawiam się, czy zawodnicy czegoś nie ogarniają, czy serio na naszym rynku nie ma inwestora z wyobraźnią? Często brakuje jednego czy dwóch elementów do sukcesu niektórych projektów – pisze Wojtas na Twitterze.

I cóż – my też się nad tym zastanawiamy. Odliczanie od ostatniego poważnego sukcesu krajowej sekcji CS-a trwa w najlepsze i nie zapowiada się na to, aby w niedalekiej przyszłości miałoby się to zmienić. 

Fot. instagram.com/plkd
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze