Plan bootcampu? Nauka kierunków i sesja zdjęciowa – ESPORTÓWKA

Plan bootcampu? Nauka kierunków i sesja zdjęciowa – ESPORTÓWKA

18.11.2020, 08:12:21

Na bootcampach głównie się trenuje. Tak też najbliższy czas zamierza spędzić Illuminar Gaming, ale najpierw musiało wziąć udział w lekcji kierunków, a także sesji zdjęciowej. Jak poszło? O tym i nie tylko piszemy w dzisiejszej ESPORTÓWCE.

Ekipa CS:GO z Illuminar rozpoczęła w Esports Performance Center kolejny bootcamp. Przed nią bowiem między innymi finały ESL Mistrzostw Polski, więc jest do czego się przygotowywać. Organizacja pomyślała nawet o podstawach!

Lewo czy prawo?

Słucham treningów chłopaków. reatz ma „wchodzić lewo, wbiega oczywiście z prawej i się kłóci, że przecież wie gdzie jest lewo. Jak my wygraliśmy z Wisłą, to nie wiem – napisał na Twitterze współwłaściciel drużyny, Mateusz Kowalczyk. Nic więc dziwnego, że trener Adrian „imd” Pieper postanowił zorganizować szybką lekcję. Jak najszybciej wytłumaczyć graczowi, która to lewa, a która prawa strona? – Prawa to ta, którą trzymasz myszkę – rzekł rzekomo imd. I to podobno bez okazywania nerwów.

Czas na zdjęcia

Na pewno ułatwiło to kolejne chwile treningów, ale też sesję zdjęciową. Fotograf często przecież mówi „lewy bark do przodu”, „prawa strona bardziej wysunięta” itd. Lekcje kierunków ułatwiły więc pracę Maćkowi Kołkowi, który odpowiadał za zdjęcia. Pierwsze efekty jego współpracy z Illuminar są zresztą całkiem niezłe.

Europa płacze za Perkzem

Przenieśmy się na europejską scenę League of Legends. Wczoraj ogłoszono rozstanie Perkza z G2 Esports, którego oczekiwano już od dłuższego czasu. Nawarstwiające się plotki nie były jednak wystarczające, by przygotować się na ten moment. Odejście Chorwata komentowała bowiem cała Europa, a wśród reakcji zdarzał się nie tylko smutek, ale i płacz. Nic dziwnego, Perkz był wielką gwiazdą, o czym świadczy chociażby wielka kolejka do sklepu G2. Po tym smutnym komunikacie na stronę próbowało wejść prawie 50 tysięcy osób. Trzeba było odstać swoje, nawet jeśli jest się właścicielem organizacji.

HeatoN nie zapomniał jak się strzela

Z kolei na europejskiej scenie Counter-Strike’a mogliśmy oglądać powrót do przeszłości. HeatoN, legenda Ninjas in Pyjamas, postanowił zagrać w wersję 1.6. Pokazał też, że nie zapomniał jak się strzela, ale co Wam będziemy opowiadać. Zobaczcie jego akcję z FAMASA.

Pieniądze zmieniają graczy?

A w Polsce… w Polsce też grają. YouTube’owy kanał ESPORCIK CS:GO zaprezentował nam filmik pokazujący to, co dzieje się z polskimi graczami – innocentem oraz SZPEREM. Czy pieniądze ich zmieniły? Oceńcie sami!

Fot. Illuminar Gaming / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze