piratesports rozstaje się z drużyną League of Legends
League of Legends
Newsy
POLSKI ESPORT

piratesports rozstaje się z drużyną League of Legends

27.03.2020, 22:19:12

Kolejny uczestnik Ultraligi ogłosił rozwiązanie aktualnej drużyny League of Legends. Tym razem o rozstaniu z zawodnikami poinformowało piratesports.

To mogliśmy być my, ale woleliśmy zrobić 1:3 przeciwko IHG – zakomunikowali w swoim stylu Piraci ze Szczecina, wskazując na triumfujących w zeszłym sezonie graczy Rogue Esports Club.

Cóż, czwarte miejsce w sezonie zasadniczym i obecność w ćwierćfinale play-offów najwyraźniej nie usatysfakcjonowało zarówno zarządu organizacji, samych graczy, jak i szalonego sztabu szkoleniowo-stażowego. O ile bowiem piratesports fazę wstępną rozegrało naprawdę solidnie, zostawiając za sobą Illuminar Gaming, AVEZ Esport, PRIDE i Diablo Chairs, o tyle inauguracja etapu pucharowego pozostawiła wiele do życzenia. iHG najzwyczajniej w świecie Piratów zmiażdżyło.

Zarząd z dotychczasowym składem pożegnał się krótko i zwięźle. – Żegnamy się z naszą dywizją League of Legends, dziękujemy wszystkim zawodnikom za ten sezon Ultraligi – komunikują włodarze. – Przez offseason będziemy regenerować siły i przygotować się do kolejnych przygód. Do zobaczenia! – czytamy dalej. Lakoniczna notka zawiera jednak deklarację. Piraci utrzymali się w rozgrywkach i z wywalczonego miejsce zamierzają skorzystać. Nie wycofają się więc ze sceny League of Legends i w czwartym sezonie Ultraligi najprawdopodobniej wystawią więc odświeżoną kadrę.

Były skład piratesports:

  • Karol „Konektiv” Wojciechowski
  • Marcin „behave” Pawlak
  • Michał „Roison” Dubiel
  • Damian „defles” Filipow
  • Tim „Keduii” Willers
  • Tarik „Sedrion” Holz
  • Patryk „Tuksiarz” Ewertowski – trener
  • Fryderyk „Veggie” Kozioł – stażysta

Wcześniej rozwiązanie drużyn Ultraligi ogłosiły AVEZ Esport – również ćwierćfinalista trzeciego sezonu rozgrywek – a także Diablo Chairs zamykające grupową tabelę. PRIDE zapowiedziało z kolei gruntowną przebudowę kadry.

Fot. piratesports