Pierwszy poważny pojedynek na Tuscanie? Nadchodzi wyjątkowy showmatch!

Pierwszy poważny pojedynek na Tuscanie? Nadchodzi wyjątkowy showmatch!

04.04.2021, 10:34:20

Brakowało wam kultowego Tuscana w wersji turniejowej? Niebawem dostaniemy okazję, aby obejrzeć mecz pokazowy na legendarnej mapie. Wszystko za sprawą starań organizatorów ESL Pro League oraz twórców pamiętnej lokacji.

O odświeżeniu Tuscana dowiedzieliśmy się we wrześniu 2020 roku. Od tego momentu twórcy mapy w sieci udostępnili nawet serię screenów, a także wirtualny spacer po charakterystycznych miejscówkach. Tym razem autorzy idą jednak o krok dalej, łącząc siły z ESL. 

Jak poinformowali bowiem organizatorzy 13. sezonu ESL Pro League, wielki finał rozgrywek poprzedzi mecz pokazowy… właśnie na Tuscanie.

Podczas pojedynku naprzeciw siebie staną zespoły zebrane przez Janko „YNk” Paunovicia i Chada „SPUNJA” Burchilla. Potyczka odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 13:30. Wielki finał ligi zaplanowano natomiast na 15:30. 

To nie pierwszy raz, gdy ESL decyduje się na podobne inicjatywy. Wielki finał ESL One New York 2019 poprzedził bowiem mecz pokazowy na odświeżonej wersji Cache’a. Tym razem publika otrzyma jednak namiastkę zakazanego owocu. Nie zapowiada się bowiem, aby Tuscan na dobre wszedł do puli map turniejowych. 

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze