PGE Turów Zgorzelec odświeża skład. Kto dołączył do repo?

27.03.2021, 18:34:39

PGE Turów Zgorzelec kompletnie przemodelował skład Counter-Strike: Global Offensive. Związało się to zarówno z rozstaniem z częścią dotychczasowych graczy, jak i zatrudnieniem nowych zawodników.

Kadrę PGE Turowa Zgorzelec ogłoszono w połowie stycznia 2021 roku. Dotychczasową formację zastąpił wówczas skład z powracającym na salony Karolem „repo” Cybulskim na czele.

Jestem głodny gry. Chcę wrócić z przytupem, osiągać sukcesy i zaprezentować Polsce świetnego CS-a. Cel jest prosty: stworzyć zespół, o którym ludzie będą mówić z powagą. Nie celujemy w zwierzęce bieganie, ale poukładaną i przemyślaną grę. Największą odpowiedzialność za to dźwigam ja – jako kapitan i in-game leader ekipy. To okazja, by udowodnić wszystkim krytykom, że się mylą. Pokażę, że ocenianie mnie na podstawie konfliktu z easym i odejścia z Izako Boars jest bzdurąmówił nam wtedy Cybulski.

Prędko okazało się jednak, że stworzenie sekcji liczącej się w polskiej czołówce nie jest taki łatwe. A przynajmniej nie w tym składzie. PGE Turów Zgorzelec kiepsko poradził sobie bowiem w kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski, na drodze do Fantasyexpo Cupa, a także zbierał niezadowalające wyniki w ESEA Main. W efekcie z organizacją w krótkim odstępie czasu pożegnali się Rafał „iso” Tync, Błażej „zaNNN” Bączkowski i Mariusz „SKRZYNKA” Jarząb.

Na pokładzie pozostał wyłącznie kapitan w osobie repo oraz zakontraktowany najpóźniej Adrian „frox” Drozd. Odwilż w składzie zapowiadała jednak rozpadu, a po prostu zmiany. Dziś okazało się bowiem, że klub w swoje szeregi wciągnął byłych graczy Tarczyński Protein Teamu i piratesports. Mowa o Adrianie „SAYNie” Łączyńskim, Łukaszu „splawiku” Jahnsie i Kamilu „suonko” Węgrzynkiewiczu.

Skład PGE Turów Zgorzelec:

  • Karol „repo” Cybulski
  • Adrian „frox” Drozd
  • Adrian „SAYN” Łączyński
  • Łukasz „spławik” Jahns
  • Kamil „suonko” Węgrzynkiewicz

Nowa odsłona PGE Turowa Zgorzelec zdążyła rozegrać nawet debiutanckie mecze. Pierwsze z europejskich kwalifikacji do REPUBLEAGUE zakończyły się jednak sporym zawodem. Polaków wyeliminował z gry zespół HDE_HYPE. Najpoważniejszym z wyzwań repo i spółki będzie jednak zbliżająca się Polska Liga Esportowa.

Fot. ESL Polska
Tagi:
PGE Turów Zgorzelec SAYN splawik suonko
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze