pendzelek piątym ogniwem w CREATIVE AVEZ

23.06.2021, 16:54:50

CREATIVE AVEZ zaprezentowało brakujące ogniwo składu Counter-Strike: Global Offensive. Kadrę Ośmiornic oficjalnie zasilił Dawid “pendzelek” Ryczko.

Dziś oficjalnie możemy przedstawić Wam ostatnią brakującą mackę naszej ośmiornicy! Dawid „Pendzelek” Ryczko dołącza do naszej drużyny i razem z pozostałymi zawodnikami będzie dążyć do zdobywania wspólnych sukcesów zakomunikowali włodarze organizacji.

Dla Ryczko gra w barwach AVEZ nie jest jednak niczym nowym. Już w 2020 roku wspomagał bowiem drużynę trenowaną przez Jędrzeja “bogdana” Rokitę. W ramach Esport Tour PRO Spring zastąpił choćby Michała “MOLSIEGO” Łąckiego. 

Po odejściu Pawła “byaliego” Bielińskiego o miejsce w kadrze Ośmiornic rywalizował bezpośrednio m.in. z Kacprem “Riczim Maszynką” Bencem, będąc jednym z głównych kandydatów do wejścia w buty legendy. Finalnie to jednak nie na pendzelka zdecydowała się drużyna.

Nastawialiśmy się na to, że nie skupimy się na graczach „wielkoszlemowych”. Postanowiliśmy wcielić się więc w scoutów i poszukać talentów w mniejszych zespołach. Pendzelek był sprawdzoną opcją – zna się z nawrotem i KEiem. Polecał go też hades. Najważniejsze jest jednak to, że bardzo dobrze radził sobie w projekcie ARMY tłumaczył nam bogdan proces zaproszenia pendzelka na testy w październiku ubiegłego roku.

Trenowaliśmy z nim tydzień. Dostał wiele szans na to, by pokazać się podczas sparingów. Zarówno w trakcie treningów, jak i meczów oficjalnych nie przekonał nas jednak na tyle, by wciągnąć do składu na stałe. Co trzeba mu jednak oddać – miał trudne zadanie. Powierzyliśmy mu kilka odpowiedzialnych ról. Pendzelkowi ambicji odmówić mu nie można, ale zabrakło mu większego ogrania drużynowego – wyjaśniał dalej powody, przez które Ryczko nie trafił wówczas do składu na stałe.

Ponowną szansę na zaistnienie w AVEZ dziewiętnastolatek otrzymał w maju bieżącego roku. Teraz będzie mógł udowodnić swoją wartość już w składzie bez gwiazd i bogdana na stanowisku trenera. Gdy z uwagi na spadek z Polskiej Ligi Esportowej ze formacją pożegnał się Szymon “RiseL” Kuźma, ekipa po pomoc zgłosiła się właśnie do pendzelka. 

Ten nie tylko pomógł sekcji wypracować imponujący bilans 9-2 w rozgrywkach z cyklu ESEA Main, ale w organizacji zadomowił się na dobre. Efektem stał się pełnoprawny angaż w warszawskiej organizacji.

Skład CREATIVE AVEZ:

  • Dominik „Warp” Murawa 
  • Dawid „SaMey” Stańczak
  • Paweł „pawkoem” Mitura
  • Rafał „sNx” Snopek
  • Dawid „Pendzelek” Ryczko

Aktualnie CREATIVE AVEZ walczy m.in. o awans do ESEA Advanced.

Tagi:
CREATIVE AVEZ pendzelek
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze