PDW rewanżuje się iHG. W Ultraligowym środku tabeli nastał chaos

PDW rewanżuje się iHG. W Ultraligowym środku tabeli nastał chaos

01.07.2021, 10:04:37

Nie jest to jeszcze zapewne to, co wyśniła sobie Olimpia “komedyja” Cichosz, jednak PDW powoli wchodzi we właściwy rytm. Wczoraj Bruness i spółka zdołali zatrzymać iHG i tym samym zrewanżowali się im za porażkę z pierwszej kolejki Alior Bank Ultraligi. A w tabeli? Nastał chaos. Przynajmniej w jej środkowej części.

Bo na czele nieprzerwanie znajduje się AGO ROGUE. Co prawda od przedwczoraj już nie nieskalane, jednak wciąż piekielnie silne. A dobór słów nie jest tu dziełem przypadku, bowiem wczoraj akademia jednej z najsilniejszych formacji na Starym Kontynencie przejechała się po devils.one, nie pozostawiając przeciwnikom żadnych złudzeń co do końcowego rezultatu. 

W ostatniej bitwie dnia byliśmy także świadkami kolejnego potwierdzenia, że K1ck zdążyło się już przebudzić bo mocno ospałej inauguracji sezonu. Reprezentanci portugalskiej organizacji od pierwszych minut gry przeciwko Gentlemen’s Gaming narzucili własne tempo gry. Tempo, które uzbrojeni w garnitury rywale nie byli w stanie wytrzymać.

Wcześniej jednak pasjonowaliśmy się dwoma innym pojedynkami. KnF czy ESCA? ESCA czy KnF? To pytanie nękało nas od rana, jednak myśl, że na pomeczowy wywiad może wlecieć pogromca stołów z IKEI stawiała nas nieco bliżej jego organizacji. I tak też się wydarzyło. Co prawda stoły nie pękały, jednak Bartosz Aparta zawitał na Ultraligowej transmisji, a jego zespół pokonał KnF, dzięki czemu umocnił się na drugim miejscu w ligowej tabeli.

Zaczęliśmy trochę od końca, dlatego teraz wrócimy do początku – ale za to jakiego początku. Naprzeciw siebie stanęli bowiem reprezentanci Illuminar Gaming oraz PDW. Nowa organizacja na polskim podwórku nie miała łatwego startu w lidze, jednak wydaje się, że wszystkie problemy odchodzą powoli w zapomnienie. A jednym z potwierdzeń tej tezy niech będzie wczorajsze zwycięstwo nad iHG. PDW – powrót do wygrywania?

Wczorajsze wyniki Alior Bank Ultraligi:

  • Illuminar Gaming 0:1 PDW
  • Team ESCA Gaming 1:0 Komil & Friends
  • AGO ROGUE 1:0 devils.one
  • Gentlemen’s Gaming 0:1 K1ck\

Tak natomiast prezentuje się tabela po czwartym tygodniu zmagań:

Fot. Ultraliga

Fot. Anorthosis Famagusta

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze