PDW spadkobiercą Pompa Teamu!

PDW spadkobiercą Pompa Teamu!

24.05.2021, 17:10:53

Wiemy już, jak oficjalnei nazywać się będzie organizacja stworzona na kanwach Pompa Teamu. Poznajcie PDW – klub prowadzony przez Olę “komedyję” Cichosz. W sztabie trenerskim sekcji zasiądą Adrian „Zetural” Dziadkowiec i Marek „MenQ” Dziemian.

Dwa tygodnie temu 7more7 Pompa Team oficjalnie zniknął z esportowej mapy Polski. Jedna z najbardziej charakterystycznych drużyn na scenie League of Legends wyparowała ze względu na decyzje producenta LoL-a. Sergiusz “Nitrozyniak” Górski, a więc dotychczasowy właściciel klubu, został bowiem wykluczony ze wszelkich działań związanych z tytułami Riot Games.

Społeczność właściwie od początku domyślała się jednak, że w miejscu 7more7 Pompa Teamu na polskiej scenie League of Legends pojawi się nowa marka. W charakterystyczny dla niepokornych charakterów sposób organizacja komedyji nazywać będzie się PDW. 

O tym, co oficjalnie oznaczać miał nowy skrót, społeczność dywagowała od długiego czasu. Pomysłów było wiele, choć ten najbezpieczniejszy w kontekście współpracy z Riot Games kierował nas do “Pozdro Dla Widza”. Nietrudno zauważyć jednak – również w identyfikacji graficznej – związku z ulicznym frazeologizmem “pozdrowienia do więzienia”. A to w sposób ewidentny oczko puszczone w stronę fanów Nitrozyniaka. Ostatecznie nie zdecydowano się na rozwinięcie tagu. – PDW niejedno ma imię! – czytamy w mediach społecznościowych podmiotu.

PDW to nowa organizacja esportowa powstała na fundamentach 7more7 Pompa Team! Czy komedyja sprawdzi się w roli CEO? Czy Zetural i MenQ poprowadzą drużynę do Mistrzostwa Polski? O tym przekonamy się niebawem! – tymi słowami zaprezentowali się przedstawiciele PDW filmem opublikowanym na YouTube.

Wraz z ogłoszeniem nazwy nowa pani prezes odkryła pierwsze karty związane ze składem. W sztabie trenerskim formacji zasiądą dotychczasowi szkoleniowcy 7more7 Pompa Teamu: Adrian „Zetural” Dziadkowiec i Marek „MenQ” Dziemian.

Oficjlanie nie znamy jeszcze zawodników, którzy regularnie słać będą pozdro dla widzów. Potwierdzono jednak, że PDW już na pewno zajmie miejsce 7more7 Pompa Teamu w szóstym sezonie Ultraligi.

Nitrozyniak zbanowany – Riot przerywa milczenie

Fot. PDW

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze